O Klubie

VooDoo Club to szeroko pojmowana alternatywna przestrzeń o powierzchni ponad 500 m2. Klub znajduje się pod adresem: Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A – dawne, kultowe Bema 65.

Staramy się skupiać wokół wielu różnorodnych wrażliwości estetycznych – nastawiamy się na to co jest niebanalne, ponadprzeciętne i intrygujące. Stawiamy na prezentację jak najszerszej oferty wydarzeń alternatywnych: od imprez klubowych (k-pop, disco, techno, trance, goth) przez wszelkiej maści koncerty (rock, folk, metal, punk, alternative) po burleskę i spotkania środowisk BDSM.

Zapraszamy do współpracy wszystkich artystów, organizatorów, promotorów oraz animatorów kultury. U nas zawsze znajdziecie zrozumienie dla swojej sztuki i wszelką pomoc w jej realizacji oraz przedstawieniu szerszemu gronu odbiorców.

Klub dysponuje fachową obsługą, kompetentną ochroną oraz profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem.

Posiadamy dwie sceny:
– stage 1 klubowa (sala taneczna, część klubowa z miejscami siedzącymi, palarnia, łazienki, bar, bakcstage, nagłośnienie, oświetlenie)
– stage 2 koncertowa (sala koncertowa połączona z miejscami siedzącymi, łazienki, bar, bakcstage, nagłośnienie, oświetlenie)

*Umożliwiamy wynajem klubu zarówno na koncerty, imprez czy festiwale, jak i eventy zamknięte (prywatne) oraz rezerwację stolików.

Oficjalnym patronem klubu jest Anja Orthodox – wokalistka legendarnego zespołu Closterkeller.

Zapraszamy każdego chętnego do uczestnictwa we wszystkich wydarzeniach kulturalnych, artystycznych oraz społecznych.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), 01-242 Warszawa (tel. +48 602 559 066)

Koncerty, imprezy, wynajem: kontakt@voodooclub.pl

Promocja i marketing: promocja@voodooclub.pl