tiktok logo

Zenek Kupatasa (+ Muzyczka & Chałtcore) na zakończenie Letniej Sceny VooDoo / 30.08.2020 / stage3 / 18:00

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na koncert, będący zakończeniem Letniej Sceny VooDoo Club na którym wystąpi JEDYNY I NIEPOWTARZALNY TEN NAJPRAWDZIWSZY I NAJPIERWSZY ZENEK – Zenek Kupatasa oraz towarzyszące mu projekty Muzyczka i Chałtcore

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Wejście – 18:00
Start – 19:00
Bilety – 30 pln (przedsprzedaż w sieci GoOut)* / 40 pln (w dniu koncertu – o ile zostaną wolne bilety)

Bilety dostępne pod linkiem:
https://goout.net/pl/bilety/zenek-kupatasa/twfh/

* Liczba miejsc ograniczona do 150 osób tak więc zachęcamy do przedsprzedaży

** Uczestnicy koncertu mają obowiązek przebywania na koncercie w maseczkach (!)

*** oraz stosowania się do zaleceń reżimu sanitarnego (szczegóły pod linkiem https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin)

Zagrają dla Was:
Muzyczka ( muzyczka )
Chałtcore ( chałtcore )
Zenek Kupatasa ( comedy rock / wszystko rock / zenek core)

——————-
Wspierają Nas :
Strefa Music Art.Rock KompasRock Area (www.rockarea.eu)Szarpidrut PLMetal Mundus – Lepsza Strona RockaMasarnia u Zenka
——————-

▶▶▶ Zenek Kupatasa – Warszawa, PL
https://www.facebook.com/zenek33
https://twitter.com/zenek333
http://www.zenek33.pl/

Zenek Kupatasa to kopciuszek polskiej sceny niezależnej.

Od 1997 roku czynnie tworzy, pisze piosenki i wydaje płyty na przekór wszystkim przeciwnościom. Mając 15 lat założył zespół Kabanosktóremu przewodził przez 21 lat i dla którego napisał m.in. takie szlagiery jak „Klocki”, „Buraki”, czy „Serce”.

Solowo, spuszczony z łańcucha konwenansów, praw i zasad rynku muzycznego nagrał w trzy lata siedem albumów. Łącznie napisał już ponad 150 piosenek. Jego najnowsza płyta – „Darmowe Przytulasy” została uznana przez Marka Wiernika (Polskie Radio) jedną z najlepszych polskich płyt 2019 roku.

Na koncertach nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Jego koncerty zawsze są otwarte na publikę, gdzie zaciera się granica między zespołem, a publicznością.

Wspomagają go w tym na scenie:
Tomek Antoniak (bas),
Jurek Dostałsię-Halapenio (gitara)
Michał „Mrufka” Jędras (perkusja).

⚡️ Buziaczka, tulaska https://youtu.be/POTabAhk2N4
⚡️ Zimne ognie https://youtu.be/PhudeLlXAKw
⚡️ Karwa Piarbole https://youtu.be/PU95HIz0Hr0
⚡️ Kopciuszek https://youtu.be/9XypARNZR0s
⚡️ Zdrowo jebnięty https://youtu.be/5T16PG5lzhc

▶▶▶ C H A Ł T C O R E – Nowy Sącz, PL
https://www.facebook.com/ChaltcoreTrio/

Zespół Chałtcore formował się w czasach, kiedy butelka wódki była tańsza od Trybuny Ludu, więc nikt już dzisiaj nie pamięta, jak to się zaczęło. Anonimowi informatorzy powiązani ze środowiskiem Klubów „Gazety Polskiej” podają, że zespół nigdy nie istniał i był prowokacją Urzędu Bezpieczeństwa celowaną w destabilizację opozycji skupionej wokół lokalnych Klubów Inteligencji Katolickiej. Na potwierdzenie tej teorii, Instytut Pamięci Narodowej powołuje się na notatkę tajnego informatora o pseudonimie „Waleń”, w której stwierdza jednoznacznie, że w Białymstoku nikt Chałtcora nigdy nie widział.

Na kilku niszowych podcastach dotyczących tematyki kryminalnej i śledczej można odnaleźć informacje, że trop w sprawie Chałtcora prowadzi do Zahutynia – niewielkiej miejscowości pod Sanokiem, gdzie w 1986 roku na ścianie remizy OSP, ktoś napisał „Stanisław to chuj”. Teoria opiera się jednak na poszlakach – nie wiadomo bowiem kim był Stanisław, dlaczego Zahutyń, i co to, kurwa, w ogóle ma wspólnego z Chałtcorem.

W kontekście okrytej całunem mroku przeszłość kapeli nie dziwi, że pojawili się w przestrzeni publicznej na przełomie 2019 i 2020 roku, wraz z koronawirusem i technologią 5G. Niezwykle skąpe informacje jakie Chałtcore zamieszcza na swój temat w Deep Webie mówią w zasadzie tyle, że rzeczywiście w Białymstoku nikt ich nigdy nie widział.

⚡️ Rzygam (official video) https://youtu.be/OiRrgGzTFzQ
⚡️ No pasaran (official video) https://youtu.be/KXbzzFRcbHM
⚡️ Cztery Pory Roku (official video) https://youtu.be/B07FXVKL4nA

▶▶▶ M U Z Y C Z K A – Warszawa, PL
https://www.facebook.com/muzyczkakolektyw/
https://www.instagram.com/muzyczka_band/

W połowie roku 2020 niczego nie można być pewnym… Globalna pandemia nowego wirusa i idący za nią kryzys gospodarczy i społeczny pokrzyżowały nam – ludziom – wiele planów. Jednak w obliczu zagrożenia zdrowia i życia trzeba działać!

W tych przedziwnych czasach na warszawskich Stegnach rozkwita muzyka. Trzech artystów spotkało się tutaj, aby stworzyć nową dziedzinę sztuki. Ta dziedzina… to Muzyczka!

Warto w tym momencie napisać kilka słów o ludziach biorących udział w projekcie. Są to:

Michał Jędras. Młodszy z braci, Tomasz, to ceniony multiinstrumentalista, wieloletni frontman zespołu Predator, wirtuoz instrumentów klawiszowych – człowiek, który inspirację do tworzenia nowych dźwięków czerpie ze wszystkiego, co go otacza. Starszy z braci,

Michał Mrufka Jędras, to cudowne dziecko instrumentów perkusyjnych. Na polskich scenach obecny od 8 roku życia, przez kilkanaście lat intensywnej działalności muzycznej (między innymi z zespołami: Zacier, Zacier i Filistyńskie Napletki, Zuch Kozioł, Zuch Kazik, Zenek Kupatasa, S.P.E.C., The Novorodkens, Z Całym Szacunkiem Dzika Świnia, Banda Idiotów, The Fauschers, Forbidden District, The Breeze, Płonąca Pyta Nerona) zagrał setki koncertów i nagrał kilkanaście albumów. Od lat tworzy także solowo, pod pseudonimem Mrufka, a swoją twórczość, nie dającą się wpisać w żadne ramy, udostępnia za darmo na soundcloudzie. W 2016 uhonorowany Złotą Płytą.

Szymon Szymen Janowski. wirtuoz basowych instrumentów szarpanych, Założyciel Konstancińskiego składu Forbidden District, anonimowy twórca muzyki elektronicznej, od wielu lat współpracujący jako muzyk sesyjny z wieloma polskimi wykonawcami, m.in. z Mirosławem Jędrasem.

Ta trójka, stanowiąca trzon zespołu Muzyczka rozpoczyna właśnie intensywne działania, które mogą zrewolucjonizować światowy rynek muzyczny.

Zapraszamy gorąco i do zobaczenia!

—————————————————————————————–

*Według wytycznych Ministerstwa Kultury i Ministerstwa Rozwoju wszyscy uczestnicy wydarzenia muszą nosić maseczki.


Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin