Youth Novels / 28.04.2024 / / 19:00

Zapraszamy na nasz koncert w Warszawie!

Voo Doo, ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A
28 kwietnia (niedziela)

Drzwi: 19:00
Start : 20:00

Bilety:
I – 49 zł
II – 59 zł
W dniu koncertu – 69 zł

***

Unikalne brzmienie Youth Novels łączy szeroko pojętą alternatywę z akustycznymi kompozycjami i hipnotyzującymi ambientowymi dźwiękami. Każdy koncert to niezwykle klimatyczne wydarzenie, rodzaj osobistego, kameralnego spektaklu, które pozwala zanurzyć się w muzycznym transie.

Youth Novels tworzą Ania Babrakowska i Emil Nowak. Youth Novels wydał 3 świetnie przyjęte EPki oraz single; „What If” i „Woman”, który został odsłuchany 2 mln razy w serwisie Spotify, „Skin Rework” z Samem Thompsonem (The XX, Ellie Goulding) nagrane w Air Studios w Londynie oraz „Hands” nagrane we współpracy z holenderskim producentem Ferrym Corstenem (FERR).

W 2022 r. duet wypuścił EPkę zatytułowaną „Blue”, a ich ostatni singiel 2NITE został stworzony we współpracy z utalentowanym producentem i muzykiem Frankiem Wiedemannem.

Duet zagrał na największych polskich festiwalach jak Open’er Festiwal, OFF Festival, Spring Break czy Męskie Granie. Supportowali znanych artystów na ich europejskich koncertach, m. in. Hooverphonic, Seafret, Father John Misty czy Oh Wonder. Ich piosenki znalazły się w serialu Netflixa „Zachowaj spokój”, na postawie powieści Harlana Cobena a także „Pod Powierzchnią” TVN.

Posłuchaj:

⚡ feat. Frank Wiedemann – 2NITE (Official Video) https://youtu.be/XVGW1jxR9lg
⚡ Blue (Official video) https://youtu.be/MykQtb6GiXo
⚡ Woman (Official Video) https://youtu.be/jHOUZWGFHi0
⚡ What if (lyric video) https://youtu.be/TPnQm94sdB8

———-
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin