tiktok logo

Woe Unto Me, Psilocybe Larvae, Nebulae Come Sweet in Warsaw! / 19.10.2017 / stage2 / 18:00

Woe Unto Me [atmospheric doom/death metal. Białoruś]

..powstali w 2008 roku w Grodnie (Białoruś). Debiutancka płyta „A Step Into The Waters Of Forgetfulness” została bardzo dobrze przyjęta, dowodem tego są doskonałe recenzje na całym świecie. Zespół wziął udział w kilku festiwalach min. grał na największym festiwalu metalowym w Białorusi Metal Crowd dzieląc scene z takimi zespołami jak: Hate, Susperia, Arkona, Mors Principium Est, Thy Disease i innymi. Zespół Woe Unto Me grał także z legendarnymi zespołami doom metalowymi takimi jak: Shape Of Despair czy Saturnus. Dzielił scene także z Ereb Altor, Blindead, Autumnal i wieloma innymi, grając min. w Polsce, Rosji czy Białorusi.
Nowa podwójna płyta zespołu zatytułowana “Among The Lightened Skies The Voidness Flashed” zostanie wydana jesienią 2017r. Na płycie będzie można usłyszeć wyjątkowych gości takich jak: Daniel Neagoe (Clouds, Eye Of Solitude, Shape Of Despair, Pantheist), Jón Aldará (Hamferð, Barren Earth, Clouds), Thomas A.G. Jensen (Saturnus) i Patryk Zwoliński (ex-Blindead, Proghma-C, ex-Neolithic). Prezentacja nowej płyty na żywo odbędzie się w październiku 2017 r. w Kijowie na Ukrainie podczas festiwalu Doom Over Kiev 2017 z udziałem takich zespołów jak: Swallow The Sun, Saturnus, Clouds, Eye Of Solitude i innymi.
Woe Unto Me to grupa ludzi, którzy całym sercem oddani są muzyce. Koncentrują się nie tylko na nagraniach, ale także na profesjonalnych występach na żywo podczas których używają specjalnych wizualizacji, które pozostawią niezapomniane wrażenia na słuchaczach.
woeuntome.bandcamp.com
www.metal-archives.com/bands/Woe_unto_Me/3540375442
www.youtube.com/user/woeuntomeband

Psilocybe Larvae [manic/depressive metal. Rosja)
..to maniakalno depresyjny zespół powstały w styczniu 1996 r. w sercu północno zachodniej Rosji udowadniając tym samym że jest bardzo oryginalnym zespołem o ogromnych muzycznych horyzontach. Ich muzyka łączy surowe brzmienia metalu z melodią klasycznego piękna i łaski. Po wydaniu czterech płyt zespół osiągnął bardzo dobrą reputację w metalowym podziemiu.
Zagrali bardzo dużo koncertów i dzielili scene min. z Anathema, My Dying Bride, Sadist, Sinister, Swallow The Sun i wieloma innymi. Psilocybe Larvae stale się rozwijają tworząc nowe arcydzieła.
www.psilocybe-larvae.com
www.metal-archives.com/bands/Psilocybe_Larvae/14136
www.youtube.com/psilocybelarvae

Nebulae Come Sweet [post doom metal. Białoruś]
..to czterosobowa metalowa kapela, która rozpoczęła swoją działalność w Mińsku na Białorusi w 2012 roku. Zespół szybko zyskał zainteresowanie u publiczności dzięki świetnym występom na żywo, którym towarzyszą odpowiednie światła, stylistycznie dopasowane wideo i charakterystyczny image muzyków. Ich brzmienie można opisać jako melancholijne płótno z ciężkimi monolitycznymi riffami, które dotykają liryczne melodie. Grali dużo koncertów w swoim rodzinnym mieście i występowali jako support min. przed Sólstafir i Plebeian Grandstand.
17 listopada 2016 roku Nebulae Come Sweet wydała swoją pierwszą studyjną płytę o nazwie “It Is Not The Night That Covers You”, na albumie można usłyszeć dwóch specjalnych gości: Christophera Bennetta z zespolu Minsk i Kristoffera Bäckströma z Moloken. 10 utworów stanowi płytę koncepcyjną, która w ciągu 47 minut zabiera słuchacza w mroczną, czarującą i złowieszczą podróż.
nebulaecomesweet.bandcamp.com
www.metal-archives.com/bands/Nebulae_Come_Sweet/3540395761
www.youtube.com/user/NebulaeComeSweet

Więcej info niebawem !!

Zapraszamy !!