THE PIVOT OF DARKNESS TOUR 2023 – WOE UNTO ME (BY) + CIEMRA (BY) + MARTYRDOOM (PL) + DATÛRA (PL) | Warszawa | / 04.11.2023 / stage2 / 19:00

Zapraszamy na warszawski koncert WOE UNTO ME (BY) + CIEMRA (BY) + MARTYRDOOM (PL) + DATÛRA (PL) w ramach trasy THE PIVOT OF DARKNESS TOUR 2023

VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A,
01-242 Warszawa

Wejście – 19:00
Start – 19:30

Bilety:
– 50 pln ( dostępne na wejściu w dniu koncertu )

Zagrają dla Was:

• WOE UNTO ME ( progressive doom/death metal )
• CIEMRA ( black metal )
• MARTYRDOOM ( death/doom metal )
• DATÛRA ( atmospheric post metal )

——————-

Wspierają Nas :
Strefa Music Art / Kraken Magazine / Vinylstore DK / Komis Goth Metal Punk

*******************

WOE UNTO ME – Grodno, Belarus

– FB: https://www.facebook.com/woeuntome
– YT: https://www.youtube.com/@woeuntomeband
– IG: https://www.instagram.com/woeuntome/
– BC: https://woeuntome.bandcamp.com/

W krainie melancholijnych pejzaży dźwiękowych i ponurej atmosfery, najnowsze dzieło Woe Unto Me – „Along the Meandering Ordeals, Reshape the Pivot of Harmony”, stanowi monumentalne ucieleśnienie esencji doom metalu.

Ten wschodnioeuropejski zespół zaprasza słuchaczy w podróż przez otchłań ludzkiej psychiki, zagłębiając się w odmęty introspekcji unikalnym dźwiękowym podpisem, to muzyczna odyseja, która przemierza krajobrazy smutku, nadziei i samopoznania.

Woe Unto Me nie tylko trzyma się tropów gatunku doom metal; redefiniują je. Z muzykalnością, która jest jednocześnie zawiła i sugestywna, tworzą dzieło, które przekracza granice dźwięku, zapraszając słuchaczy do objęcia wewnętrznej ciemności i wyjścia z niej przemienionymi. Jest to świadectwo mocy muzyki w odkrywaniu złożoności ludzkiej duszy i pozostawieniu niezatartego śladu w psychice.

Woe Unto Me dzielili scene z takimi zespołami jak Katatonia, Swallow The Sun, Saturnus, Shape Of Despair, Clouds, Blindead, Hate, Arkona, Mors Principium Est, Ereb Altor i inni.

Brali udział w takich festiwalach jak Brutal Assault (Czech Republic), Hard Rock Laager (Estonia), Doom Over Kiev (Ukraina), Metal Gates Festival (Rumunia), Doom Over Vienna (Austria).

⚡️ Deep Beneath The Burden (Official Music Video) – https://youtu.be/3a6l_LknPLw
⚡️ Blood-Black Nothingness Stops Spinning (Official Video) – https://youtu.be/iUuOlWqY_g4
⚡️ Spiral-Shaped Hopewreck (EP) (audio) – https://youtu.be/AxyONDPkh0s

CIEMRA – Minsk, Belarus

– FB: https://www.facebook.com/ciemra
– YT: https://www.youtube.com/channel/UCGPFy9oj9msggtmC-qUeBzg
– IG: https://www.instagram.com/ciemraofficial/
– BC: https://ciemra.bandcamp.com/

Ciemra, po białorusku „Darkness”, to black metalowy zespół z Mińska, który powstał w 2019 roku, kiedy pięć esencji wyłoniło się z Otchłani pod zasłony nocy w przededniu czasów ostatecznych, aby zebrać żyjących, zaspokoić głód Ciemności i odżywić łona Mrocznych Bogów.

Białoruski kwintet gra szybki, zimny i czysty black metal, który nawiązuje zarówno do klasycznego europejskiego brzmienia, jak i do jego bardziej współczesnych interpretacji.

Mnóstwo riffów, dziwne sola, melodyjne haczyki, wszystko to nieubłaganie będzie ciągnąć cię w stronę Ciemności.

⚡️ Serpent’s (Official Music Video) – https://youtu.be/quekzO4jGmI
⚡️ The Tread of Darkness (Full Album) – https://youtu.be/x9ZdlrKihFM

MARTYRDOOM – Warszawa, Polska

– FB: https://www.facebook.com/martyrdoomdeath
– BC: https://martyrdoom.bandcamp.com/

Powstały w w Warszawie w 2010 roku band grający złożony mroczny death metal na pełnym blaście ale doprawiony wolnymi doomowymi przejściami. Uzbrojeni w dogłębną wiedzę na temat starożytnego death metalu, powracają by stworzyć coś podłego i nieziemskiego drugim albumem „As Torment Prevails”. Choć od ostatniego pełniaka minęło sześć lat, Martyrdoom zaczyna dokładnie tam gdzie skończyli: unikając wszelkich trendów, eksplodując genialnie szkodliwą mieszanką death i doom metalu. „As Torment Prevails” zanurza się głębiej w starożytną przeszłość, brzmiąc jak zaginiony relikt z 1992 roku. Ci, którym szczególnie podobają się dzieła Asphyx i Benediction z lat 90, a także wczesne nagrania Sinister i Hypocrisy, znajdą tu mnóstwo rzeczy do pokochania.

⚡️ Katatonic Ascension of Cirrhosis (Nowy singiel z nadchodzącego albumu „As Torment Prevails”) – https://youtu.be/cUO8s4Ba1yA

DATÛRA – Warszawa, Polska

– FB: https://www.facebook.com/datura.band
– YT: https://youtu.be/rkge1bVOOgw
– IG: https://www.instagram.com/datura.band
– BC: https://daturaband.bandcamp.com

Datûra to mieszanka post-metalu, progresji i dark-folku; to hipnotyczne melodie i opowieści z pogranicza snu i jawy; dzikie rytmy i krzyki rozpaczy otulone kojącymi śpiewami i atmosferycznymi gitarami.
Skład powstał w Warszawie w 2020 r., a w grudniu 2022 r. wydał debiutancki mini-album zatytułowany Datûra. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania materiału na album długogrający, który ukaże się jeszcze w tym roku.

⚡️ Ether (live) – https://youtu.be/YO10A6n-jTg

————————————
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin