tiktok logo

White Highway, Black Dog, Rosarian, Reign Of Fire / 24.02.2018 / stage2 / 19:00

Zapraszamy na wyjątkową noc w klimacie hard’n’heavy!

Gdzie: VooDoo Club, Stage 2
Kiedy: 24 lutego, godz. 19:00
Wstęp: 10 zł

Zagrają:

*REIGN OF FIRE
Reign Of Fire to muzyczna ekspresja społecznego buntu w melodyjnej metalowej oprawie. To manifestacja niezadowolenia ze stanu ludzkości. Ognista pięść rzucona w stronę konformizmu i porządku świata. To głos współczesnego pokolenia buntowników. A przy tym po prostu porywające riffy, mocne uderzenie i refreny, które zapadną Wam w pamięć!
Facebook: https://www.facebook.com/OfficialReignOfFire/

*ROSARIAN
Zespół powstał w październiku w 2012 roku w Krośnie, w województwie podkarpackim. To szóstka młodych ludzi, których połączyła wspólna pasja. Esencja muzyki, tekstów i silnych ludzi pompujących krew w serca słuchaczy. Formacja prezentuje połączenie symphonic/power metal. Mocno rockowe dźwięki gitar łagodzone są instrumentami klawiszowymi, a także majestatycznym damskim głosem. Po kilku miesiącach intensywnych prób w marcu 2013 roku zespół nagrał swoje pierwsze promo pt. „Far From The Sky” w studiu ScrewFactory, pod realizacją Janusza Bryt. W swojej prawie 4 letniej karierze zagrali ponad 50 koncertów, między innym z takimi zespołami jak: KRUK, Closterkeller, Artrosis, Coma, Łzy oraz z ex wokalistą Iron Maiden – Paulem Di’Anno.
Facebook: https://www.facebook.com/bandrosarian/

*BLACK DOG
Black Dog – grupa pięciu przyjaciół grająca hard rocka inspirowanego klasycznym rockiem lat ’70 i ’80. Nasi idole to Oddział Zamknięty Azyl P, Ira, Lady Pank, Tsa, Guns n’Roses, Skid Row, Motley Crue, Led Zeppelin, AC/DC i inne klasyczne składy.
Zespół powstał w grudniu 2015 r., rozpoczynając pracę nad autorskim materiałem. Do tej pory Black Dog miał okazję dzielić scenę z takimi zespołami jak T. Love, Proletaryat, Poparzeni Kawą Trzy, Hetman.
W czerwcu 2016 r. zespół zwyciężył w Zamkowym Maratonie Rockowym w Nidzicy, natomiast rok później otrzymał nagrodę publiczności na Wolprezie 2017 w Piasecznie.
Skład zespołu tworzą Bon (wokal), Acid (gitara) i Hipis (bas), Emil (perkusja) i Stolar (gitara).
Facebook: https://www.facebook.com/blackdogwarsaw/

*WHITE HIGHWAY
Powstaliśmy w 2013 roku i jesteśmy mieszanką 5 charyzmatycznych osobowości, które kochają rock’n’roll’a w najczystszej postaci i pragną podzielić się swoją miłością ze światem. Zagraliśmy kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce i dzieliliśmy scenę z wieloma znakomitymi muzykami polskiej sceny rockowej (i nie tylko), m.in. Krzysztofem Jaryczewskim (Jary OZ), Kubą Sienkiewiczem (Elektryczne Gitary) czy Natalią Niemen. Organizujemy festiwal „Still Of The Night” – jedyny w Polsce tribute dla zespołów hair metalowych z lat ’80.
Jak gramy? Oceńcie sami! 🙂
Zabierzcie się z nami w podróż najbardziej rock’n’rollową autostradą świata!
Facebook: https://www.facebook.com/whitehighwayofficial/