tiktok logo

What The Hell VI – Party – Ogólnopolski zlot fanów Florence + The Machine / 03.09 / / 03.09.2022 / stage1 / 20:00

Dance Fever + Dziady = WHAT THE HELL 2022

Mamy szaloną przyjemność zaprosić wszystkich na kolejną edycję ogólnopolskiego zlotu fanów Florence and the Machine! Szósty już rozdział naszych niemal dorocznych spotkań odbędzie się 3. września w warszawskim klubie Voodoo! ❤️‍🔥

Będzie to edycja jubileuszowa – jako fan club obchodzimy w tym roku 10 lat! Przeżyliśmy razem wiele, przeżyjmy zatem i Dance Fever… w duchu Dziadów? Why not!

Słowiańska fantastyka dostarcza nam ostatnio inspiracji garściami, zachęcamy zatem do oddania się z nami niezobowiązującym pogańskim tańcom w akompaniamencie wrzasków pewnej rudej szamanki. Interpretacja dowolna – przebranie obowiązkowe!

bilety w cenie 80 złotych obejmującej atrakcje i przekąski będą dostępne w przedsprzedaży oraz na wejściu w dniu imprezy

link do biletów :
http://florenceandthemachine.pl/tix/

Więcej szczegółów niebawem!

Zlot, jak zawsze, będzie maratonem złożonych z dwóch elementów – całodniowych nagrań (wstęp wolny) i całonocnej imprezy (wstęp biletowany – impreza prywatna).

Szczegółami nagrywek podzielimy się z Wami w ciągu najbliższych tygodni – jak zwykle wymagać będą od uczestników niemałej weny twórczej.

Przybliżony rozkład jazdy – 3 września 2022 (sobota):

10:00 – 16:00 nagrania
20:00 – 06:00 impreza

VooDoo Club [stage 1]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A
01-242 Warszawa

DO ZOBACZENIA ❤️‍🔥

——————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin