tiktok logo

VAMPIRIADA vol. CXCIII – EQUINOXE / 20.03.2015 / / 21:00

Mroczmiaki, czas wyjść z chłodu zimowego i rozpocząć taniec ku czci Słońca! 😀 

Piątkowa noc z 20 na 21 marca nie będzie zwykłą nocą. Będzie to noc RÓWNONOCy zimowo-wiosennej, która oprócz przesilenia w stronę jasności, przyniesie także ocieplenie klimatu między gatunkami gitarowymi i elektronicznymi w świecie Goth/DI.
Postanowiliśmy położyć kres wszelkim niesnaskom i ułozyć sety muzyczne w taki sposób, aby naprzemiennie, utwór po utworze, brzmiał klimat jednej i drugiej strony.

Aby ceremonii towarzyszyła odpowiednia aura, wygasimy światła w klubie i pozostaniemy jedynie w delikatnym świetle świec, przygotujemy specjalną miksturę zapachową, która spowije jakże kochany przez nas mrok. Na wejściu czekać będzie na Was poczęstunek magicznego napoju, przygotowany według receptury najbardziej kudłatego mistrza sztuk barowych z krainy VooDoo 😉
Kolejne atrakcje ujawnimy tuż przed magicznym piątkiem.

Bardzo namawiamy na stroje, którymi słynie nasza brać muzyczna, czyli Goth, Cyber, Military, Steampunk, EBM etc.

W aurze magicznego wystroju będziecie mogli posłuchać i pobawić się przy muzyce z szeroko pojętego nurtu Dark Independent, takiej jak: gothic rock, dark wave, gothic metal, cold wave, 80’s, industrial rock, industrial, EBM, TBM, futurepop, synthpop, dark electro, harsh, aggrotech, alternative rock i… jeszcze trochę innych.

Nad wydarzeniem czuwa Bogini Fifty-Fifty a o Wasze muzyczne doznania zadbają:
– Gothzilla
– Normann Grave
– Tina Rush
– MrEmpath
– …

Start: 21:00
Wstęp: 10 zł
Miejsce: VooDoo Club, ul. Bema 65, Warszawa

Linki:
https://www.facebook.com/VD.alternative?fref=ts
https://www.facebook.com/groups/Vampiriada/