tiktok logo

VAMPIRIADA – ELECTRIC CAFE edition + live: KAROL DARC / 07.02.2015 / / 20:00

VAMPIRIADA znowu w VooDoo!

Tym razem zapraszamy Was na wycieczkę po klimatach elektroniczno-darkowych.
Tematem przewodnim będzie hołd dla niesamowitego zespołu Kraftwerk!

Postaramy się także pokazać jak wiele jest dobrych odmian muzyki elektronicznej i jak mało z nich to łupanka dla samego łupania. Pojawi się zarówno Rock Elektroniczny, jak i SynthPop, Dark Romantic i Witch House, Dark Electro i klasyczna elektronika. Krótko mówiąc z pomocą szlachetnego Krafwerka odkłamujemy pozorną banalność muzyki „Electro”! 😀

Gościem specjalnym będzie zespół KAROL DARC, który zagra koncert!!!

Karol Darc, to warszawski duet wykonujący melodyjną mieszankę rocka, elektroniki i nowej fali. W roku 2014 wydał debiutancką płytę pod tytułem „Karol Darc” składającą się z 8 utworów. Płyta w lipcowym magazynie miesięcznika Teraz Rock została oceniona na 3,5 gwiazdki w skali 1-5. Otrzymała również wiele pozytywnych opinii w profesjonalnym środowisku muzycznym.

A tak pisze o sobie sam zespół:
„Karol Darc, to jasność i mrok, to umysł i ciało, to upadek i odrodzenie, to Ty i ja. Karol Darc, to jasna i mroczna strona każdego człowieka. W nazwisku słyszysz mroczność, gdy je czytasz widzisz ideał i nieskazitelność. Każdy z nas, to Karol Darc. Tak właśnie zostaliśmy skonstruowani, taka jest nasza nieuchronność. Karol Darc, to również teatr obserwacji i opowieści o upadkach i wzlotach, o sensie i bezsensie, o nas i naszym życiu. To nie tylko muzyka, to spektakl, który nigdy się nie kończy.”
www.facebook.com/karol.darc

Zapraszamy elektryzująco!
🙂

Otwarcie bram: 20:00
Koncert: 21:00
Start imprezy ok. 22:30
Miejsce: VooDoo Club, ul. Bema 65, Warszawa
Wstęp: 10 zł

wydarzenie na fb