tiktok logo

V-Poisoned Carnival + koncert The Poisoned Hearts / 16.01.2016 / / 21:00

Zapraszamy na pierwszą V w roku 2016 do VooDoo Club!
Dekadencki karnawał czas zacząć!
Uwolnimy cały potencjał klimatu dekadencji, zbudujemy specjalny wystrój klubu, nasycimy Wasze zmysły chaosem, zderzymy ze specyfiką muzycznej awangardy.
W trakcie imprezy odbędzie się koncert zespołu The Poisoned Hearts.

Przed i po koncercie usłyszycie mnóstwo znakomitych, utworów z nurtu Dark Independent i pochodnych, ze szczególnym naciskiem na takie, które potrafią swoim nieokrzesaniem konstrukcji muzycznej wprowadzić sporo zamieszania w głowie i na parkiecie. Krążyć będziemy wokół: darkwave, gothic rock, cold wave, post punk, dark electro, noise, industrial, old school EBM, minimal synth.

O Wasze muzyczne doznania zadbają:
– Gothzilla
– endżi
– Mr Empath
– …

Miejsce: VooDoo Club, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa
Data: 16.01.2016 r.
Czas: 21:00
Wstęp: 10 zł

Linki:
https://www.facebook.com/V-alternative-zone-1478876555736949/
https://www.facebook.com/groups/Vampiriada/
https://www.facebook.com/VD.alternative/?fref=ts
http://thepoisonedhearts.bandcamp.com/
http://www.facebook.com/tphmusic

The Poisoned Hearts:

Muzyka The Poisoned Hearts jest artystyczną propozycją dla wszystkich wrażliwych na Sztukę. Jest pełna emocji, które płyną prosto z serca i duszy. Repertuar grupy to przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane New Romantic oraz New Wave. Nie zabraknie też kilku własnych przeróbek znanych hitów. Tutaj najważniejszy jest odpowiedni klimat i budowanie nastroju. Stąd też grupa stosuje minimalizm zamiast wirtuozerskich popisów jako formę swojej ekspresji.

Muzycy The Poisoned Hearts są osobami o bardzo podobnych odczuciach i nie przejmują się sztucznie kreowanymi trendami mody.

Repertuar przeznaczony jest dla wszystkich, którzy poszukują autentycznej, oryginalnej Sztuki. Którzy cenią kontakt z Artystą jako z człowiekiem posiadającym własną tożsamość, a nie kolejnym produktem z przyklejonym uśmiechem.

Debiut studyjny przypadł na jesień 2014 roku, gdy pojawił się singiel zawierający „The Voyeur” oraz „The Night”. Producentem materiału jest Tomasz „Vasyl” Wasyłyszyn, postać doskonale znana w świecie muzyki ambitnej i oryginalnej.

Singiel można usłyszeć w wielu stacjach radiowych w kraju i za granicą – od mainstreamu aż po niezależne media i wszędzie zdobył on bardzo dobre recenzje. Głównym celem The Poisoned Hearts jest jednakże granie koncertów… Grupa przygotowuje się także do nagrania debiutanckiego albumu.

http://thepoisonedhearts.bandcamp.com/

http://www.facebook.com/tphmusic

wydarzenie na fb