Trance Sounds – 1st edition

Pierwsza edycja wydarzenia muzycznego pod nazwą ,,Trance Sounds” w Warszawie w klimacie muzyki Anjunabeats i energetyzującej muzyki trance. Wydarzenia w takiej formie nie było jeszcze w stolicy. Wydarzenie ma być również zlotem fanów Above & Beyond Polska, AnjunaFamily Polska i TranceFamily Poland

Niech nie zmyli Cię nazwa. Dźwięki trance to nie tylko energetyzujący trance, ale i jego odmiany. Na tym evencie pokażemy Ci czym jest klimat muzyki Anjunadeep, Anjunabeats kończąc kulminacją energii muzyką Trance. Specjalnie na ten event zebraliśmy doświadczonych, czołowych polskich Artystów gatunku, aby pokazać piękno tej muzyki.

DJ’e którzy również reprezentują naszą ojczyznę poza jej granicami – a wierzcie, mamy się kim pochwalić!

Chcemy pokazać Ci podróż muzyczną, która wywoła ciarki na skórze. Doświadczyć możesz również łez wzruszenia przy melodyjnych wokalach, jak również mnóstwo energetyzujących beatów, w których rozpierać Cię będzie mnóstwo energii, wywołującej uśmiech i radość na twarzy. Pure Happiness!!!

Zaczniemy klimatycznie deepowo, aby stopniowo podkręcać tempo z beatami w tempie kończącym się na 138 bpm. Wszystkie doświadczenia muzyczne, które towarzyszą wyselekcjonowanym kawałkom znanym nam Above&Beyond, Ilana Bluestone, Genixa, Maor Levi, Olivera Smitha i innych, doświadczysz tej nocy.

Całość zamkną wielkie talent polskiej sceny, DJ’e i wybitni producenci Nitrous Oxide / N2O, Matt Bukovski i duet Sodality.

Chcemy zagości w stolicy na dłużej i organizować dla Ciebie cykliczne wydarzenia w tym formacie, których nie ma w stolicy. Mamy nadzieję, że pomożecie nam być częścią tego projektu.

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

start 21:00 – end 05:00
bilety :
przedsprzedaż I pula (wyprzedane)
przedsprzedaż II pula (49 pln)
przedsprzedaż III pula + na wejściu (69 pln)
VIP SILVER ( 150 pln / 4 osoby)
VIP GOLD ( 150 pln / 8 osób )
*szczegółowe informacje dostępne pod linkiem Bileciarz.pl
* https://bileciarz.pl/4YOU-Marcjan-Piotrowski/trance-sounds

Do zobaczenia!

Zespół Trance Sounds


REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin