tiktok logo

Trance Clubnight Classics vol. 4 – Lost Generation / 19.09.2015 / / 21:00

Hello Again 🙂

Po wakacyjnym sezonie przyszedł czas na zakończenie urlopowych wypoczynków z kolejną imprezą Trance Clubnight Classics – Lost Generation! Na czwartej już edycji bawimy się w nowej lokalizacji – klubie Voodoo oraz gościmy legendę polskiego clubbingu – DJ’a Extase. Odkurzy on swe stare winyle i zaprezentuje to co w najlepszych czasach muzyki klubowej było grane. Do stałego line up’u dołączy również DJ RuBu. Będzie więc tak grubo, że sugerujemy zabrać świeżą parę galotów na zapas 😉
Na tym wydaniu imprezy usłyszymy bardziej kameralne i techniczne brzmienia lat ’90. Przy głównym temacie classic trance / hard trance nie zabraknie rytmów rave, acid, techno czy goa..
Przybywajcie!

DJ’s:

EXTASE (Warszwa)
Tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać. Ikona polskiego clubbingu. Grał u boku takich światowych artystów jak min. Chris Liberator, Jeff Mills, Takkyu Ishino, Blade Baxter, Westbam, Cari Lekebush, Adam Beyer, Dr.Motte i wieloma innymi. Na swoim koncie ma wiele znaczących i dużych imprez: m.in. reprezentował Polskę na Love Parade w Berlinie i Pepsi Shiget Festiwal w Budapeszcie, Tekos we Francji, Mayday Polska, Creamfilds Polska, Instytuty Energetyki w Warszawie, Tor Kolarski, WDS, Meratronic w Szczecinie, Most Grota Roweckiego W-wa, Blue Velvet W-wa, Edycje Wizja Iluzja W-wa, Kanty Jaworzno, Squot Oldskool Underground etc.

SYNTHETIC VISION (Clubnight Classics)
Pasjonat klasycznego Trance lat 90-tych i przełomu 00′. Nie skąpi także starym, dobrym pompującym Techno i Acid. Poszukiwacz i wyjadacz płyt winylowych. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” a także twórca autorskiego cyklu „Save The Trance Vinyl”. Zagrał m.in u „Essential Vibes”, „Trance Chasers”, „Trance Journey”, czy “Rave Alarm”. Jest rezydentem na własnych edycjach imprezy “Trance Clubnight Classics”.

RUBU (Warszawa)
Grywa wszelakie formy muzyki elektronicznej, głównie w stylu retro / classic. Ostatnio mocniejsze formy starego rave czy hardcore, nie szczędząc mocnego i dynamicznego tempa. Jest stałym bywalcem imprez „Rave Alarm”, grywał m.in. w takich miejsca jak Apartament, M25, Jerozolima, Parking, Luzztro, Ubu czy Cypel 3 Kultur.

FREEZE (Clubnight Classics)
Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, rave czy happy hardcore. Kolekcjoner starych albumów / składanek z ‘poprzedniej epoki’. Współzałożyciel projektu „Clubnight Classics” – grywa głównie na imprezach przez niego promowanych.

TURTLE X (Warszawa)
Rezydent imprez “Trance Clubnight Classics”. Odnajduje się w muzyce psytrance, psygoa i ambient/chillout. Jednak nie zamyka się na inne style elektroniki. W swoich setach stawia na różnorodność często eksperymentując z łączeniem różnych brzmień.

19.09.2015
Voodoo Club
Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A

Start: 21:00
Wstęp: 19PLN

wydarzenie na fb