tiktok logo

The Last Way of the Cross – Bestiality, Thunderwar, Torpor / 30.06.2018 / stage2 / 19:00

The Last Way of the Cross, czyli pożegnalny gig Bestiality. Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Thunderwar i Torpor.

IMPREZA CHARYTATYWNA – dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie zaprzyjaźnionej osoby – https://pomagam.pl/brygidka

Bestiality

CultCommander, Dust, Scumfukker i Soulreaper. Grają od 2013 roku, mają na swoim koncie singla „Way of the Cross”, minialbum „Stuck in Bestial Vision” oraz wiele koncertów klubowych na terenie Polski. Ich działalność to głównie przekraczanie wszelkich granic dobrego smaku oraz bicie rekordów prędkości na młodej, lokalnej scenie Metalowej.

Tym razem przesadzili.

Efektem jest pełny album zatytuowany „Endless Human Void”. W dniu koncertu płyta będzie miała swoją oficjalną premierę i w całości znajdzie się w secie obok innych szlagierów.

Będzie to ostatnia szansa aby zobaczyć Bestiality na żywo.

Thunderwar

Od 2012 roku sumiennie rozwijają swoje niekonwencjonalne podejście do Metalu Śmierci starej szkoły. Muzyka, którą tworzą nawiązuje do tytanów ekstremalnego grania, jak Bathory, Dissection czy Obituary i stanowi hołd wyżej wymienionym. Tego wieczoru zaprezentują między innymi materiał z najnowszego EP o nazwie „Wolfpack”.

Jak dotąd ich dyskografia składa się z EP „The Birth of Thunder” (2013) i pełniaka „Black Storm” (2016).

Torpor

Brutalni, szybcy i bezwzględni. Trzech młodych rzeźników, których niedawno wydały na świat podziemia tego miasta. Dźwięki, które jak dotąd stworzyli to podróż w czasie do ery miecza i topora z krótkim postojem na szluga w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to światem wstrząsnął Black Metal z północy. Wyrzygali do tej pory singla „Burning Realms” i zbiera im się na więcej.

Strzeżcie się, idą po was!