Terrordome, Chaos Synopsis, Dira Mortis – Warszawa / 05.04.2017 / stage1 / 19:00

TRDM booking, Mythrone Promotion oraz Defense Records zapraszają na kwietniowe koncerty Terrordome, Chaos Synopsis oraz Dira Mortis w ramach kwietniowej trasy Morbid Intoxicunts Tour 2017!

Zapraszamy 5 kwietnia 2017 do Warszawy, do VooDoo Club.
Wstęp na bramce: 20 zł, start o godzinie 19:00.

Terrordome to polski kwartet grający szybki i brutalny Crossover Thrash Metal utrzymany w stylistyce lat 80. Główne inspiracje to Razor, Nuclear Assault, Slayer czy Cryptic Slaughter. Muzykę Terrordome cechują bardzo szybkie, energiczne tempa i solówki oraz agresywny wokal. Będąc aktywnym na scenie od 12 lat, zespół zagrał jak dotąd kilkaset koncertów w kraju i za granicą, dzieląc scenę z takimi kapelami jak: Suicidal Tendencies, Anthrax, Destruction, D.R.I., Whiplash, Hobbs’ Angel of Death, Vader oraz innymi.
Strona: http://www.terrordome.net.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/terrordomeband
Video: https://youtu.be/KigZ4tpIR6c

Chaos Synopsis to brazyliski Death Metal z wpływami oldschoolowego Thrasu. Szybkie tempa i brutalne wokale sprawiają, że koncerty Chaos Synopsis pełne są energii i nie pozwalają obojętnie spojrzeć na ich dorobek muzyczny. Po wielu europejskich trasach Chaos Synopsis wraca do nas z najnowszym wydawnictwem „Gods of Chaos”, który będą promować jako pierwsi w Europie, zaczynając od Polski.
Strona: http://www.chaossynopsis.com/
Metal Archives: http://www.metal-archives.com/bands/Chaos_Synopsis/63568
Video: https://youtu.be/_vRYIV_P5co

Dira Mortis to podziemny, cuchnący trupem Death Metal. Powstali w 1998 roku i z każdym wydawnictwem zaskakują swoją brutalnością. Obecnie promują ich najnowsze dzieło „Psalms of Morbid Existence”. Absolutny mus dla fanów Autopsy, Incantation, Sadistic Intent, Pentacle czy Cianide!
Video: https://youtu.be/bGSYYR2BHFo
Facebook: www.facebook.com/diramortis
Metal Archives: www.metal-archives.com/bands/Dira_Mortis/42286