Sylwester 2017/2018 w VooDoo Club / 31.12.2017 / stage1/stage2 / 20:00

Już za chwilę, już za momencik jedna z najgorętszych nocy w roku – Sylwester!

Jak co 12 miesięcy, VooDoo Club szykuje dla Was niesamowite wrażenia. Nie tylko muzyczne, ale i wizualne. Rozkład klubu umożliwia zaprezentowanie Wam dwóch różnych imprez, ale wciąż z tymi samymi świetnymi ludźmi. VooDoo dzielimy na dwa klimaty: najlepszą muzykę rodem z lat 80. i 90. oraz mroczne gotyckie granie. Ale – Sylwester to nie tylko muzyka, to również oprawa wizualna! Dlatego każda z sal zostanie przygotowana tak, abyście czuli atmosferę od stóp do głów.
W sali 80s/90s nie zabraknie dyskotekowej kuli i świateł, dzięki którym każdy ruch na parkiecie będzie niezapomnianą chwilą. W gotyckiej przestrzeni zaś, będziecie ruszać się do mrocznych (ale wciąż tanecznych) kawałków, które zapadną w Waszą pamięć przynajmniej do następnego Sylwestra – również ze światłami przystosowanymi przez Wolfram Lighting do tak zacnej atmosfery.

Całonocna zabawa wymaga siły i energii. Dlatego będziemy serwować Wam dwa ciepłe posiłki – w tym vege. A o północy napijecie się nie tylko szampana, który zostanie Wam podany – będziecie również świadkami niesamowitego fireshow w wykonaniu Marcin Ex Styczyński – Plucie Ogniem, które odbędzie się na zewnątrz klubu. Imprezę odwiedzi teżVincent Grotesque w roli szalonego animatora, bawiąc gości na rozmaite sposoby oraz dając siarczyste SHOW! Niegdyś upodobał sobie miasto Kraków by objawić się tam jako Diabeł!

Wszystkie te chwile uwiecznimy nie tylko na fotografiach, ale i stworzymy video, które będzie superpamiątką tak fantastycznej imprezy!

To wszystko dostaniecie w cenie biletu, która wynosi: 80 zł w przedsprzedaży online.
Uwaga! W dniu Sylwestra cena biletu wynosi 100 zł (do kupienia tylko i wyłącznie w klubie).

Bilety w przedsprzedaży możecie nabyć na stronie:http://www.voodooclub.pl/event/ticketorder/id/609

O oprawę muzyczną zadbają najlepsi DJ’e!
– DJ Endżi
DJ HIRO SZYMA
– DJ Gothzilla
– DJ Empath
– DJ Amisu
– DJ Moon

Konferansjer – Marcin Paweł Janusiński z zespołu Gentuza!

PS. Mile widziane przebrania w klimacie lat 80s/90s albo mrocznym, gotyckim!

Do zobaczenia!

VooDoo Club