tiktok logo

Stellar Darkness Over Poland – Warsaw / 11.03.2018 / stage1 / 18:00

Bissu Show Productions, MARA Production oraz Mork Stork Productions prezentują polską trasę norweskiego zespołu Endezzma w ramach Stellar Darkness Over Poland!

Zagrają:

ENDEZZMA
Pochodząca z kapela łączy w sobie atmosferę klasycznego, norweskiego black metalu okraszonego chwytliwymi melodiami tworząc pierwszorzędne podniosłe hymny na cześć zniszczenia i śmierci! Zespół współtworzył min. Hellhammer – perkusista legendarnego Mayhem, z kolei obecny wokalista związany jest z Carpathian Forrest. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album „The Arcane Abbys”

DEVILISH IMPRESSIONS
Zespół łączy w sobie dzikość tradycyjnego black i death metalu z subtelną dawką eterycznych melodii. Przez lata zespół znajdował właściwąrównowagę pomiędzy tymi pozornie przeciwstawnymi elementami i w końcu stworzył własne, wyróżniające się brzmienie. Zespół uważany jest za jeden z wiodących w Polsce i najbardziej innowacyjnych na scenie black / death metalowej. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album – „The I”

Proch
Pochodzący ze Śląska zespół grający surowy, prawdziwy black metal.
Skład:
Moloh- bas oraz wokal
Zmor – perkusja
Wij – gitara

proch/bandcamp.com | https://www.facebook.com/EastHate

Despised Cruelty

Kapela powstała w Bełchatowie w 2013, choć na ten czas był to projekt solowy Michała Bentyna, dopiero w 2015 po przenosinach do Łodzi i skompletowaniu składu można mówić o pełnoprawnym zespole. Początkowo styl muzyki można scharakteryzować jako DSBM/atmospheric, co słychać na pierwszej debiutanckiej demo EP ‘Seasons’ z 2013 roku. Pod koniec 2015 roku w sieci pojawił się trailer zwiastujący premierę kolejnego wydawnictwa, które w marcu 2016 ukazało się pod tytułem ‘Fall of All the Divine’. Muzyka mocno ewoluowała pozbywając się naleciałości DSBM w kierunku bardziej melodyjnego, bardziej skomplikowanego grania, nadal jednak nie odchodząc od black metalu.