tiktok logo

Seattle Night 6: 25-lecie „In Utero” (Poligon nr. 4) / 07.04.2018 / stage1 / 19:00

GRUNGE’S NOT DEAD !! !! !!

7 kwietnia 2018 w sobotę w Warszawskim VooDoo Club club spotkamy się już po raz SZÓSTY na koncercie w ramach Seattle Night – Tribute to.Tegoroczna edycja zostanie w ogromnej mierze poświęcona albumowi „IN UTERO” zespołu Nirvana , który obchodzi swoje 25 lecie wydania. Tego wieczoru nie zapomnimy też o tym, że odpowiednio 25 i 20 lat temu Pearl Jam wydał „VS” oraz „YIELD”. Nie zabraknie też innych coverów sceny Seattle lat 90tych – niektóre piosenki weźmiemy na warsztat po raz pierwszy! Jak wyglądają nasze koncerty w ramach „Seattle Night”? Aby się tego dowiedzieć wystarczy spojrzeć na przykład na zeszłoroczny trailer podsumowujący 5 lecie naszej imprezy (https://youtu.be/-dyadJ1H2D0) czy też np: na pół-akustyczne wykonanie utworu „Nutshell” z repertuaru Alice in Chains (https://youtu.be/cFauW4iWp8k).

TEGOROCZNY TERMIN KWIETNIOWY TO UKŁON W STOSUNKU DO OSÓB PRZYJEZDNYCH, KTÓRYCH CO ROKU JEST CORAZ WIĘCEJ !! !! !! Jak wiadomo „przyjemniej” jedzie się na koncert w cywlizowanych temperaturach, a nie w zimie czy na jesieni 😉 Pamiętajcie też, że VooDoo club jest o rzut nieobciążoną koszulą flanelową od dworca Zachodniego!

Na koncercie także będzie można usłyszeć utwory z naszego najnowszego albumu pt: „Flashback”, który ukazał się pod koniec października 2017 nakładem SP Records. Mamy nadzieję, że wszyscy zgromadzeni tutaj znają już utwory singlowe takie jak „No past – no future” (https://youtu.be/hsvfqaYec0A) czy „Crime” (https://youtu.be/Wf0wvxff6bo).

Po koncercie GRUNGE’owe afterparty do białego rana, które poprowadzi po raz kolejny DJ Jeremy m/

PAMIĘTAJCIE, ŻE TA IMPREZA JEST ORGANIZOWANA DLA WAS I BEZ WAS NIE MA RACJI BYTU! Prosimy więc o tłumne przybywanie, zapraszanie znajomych oraz udostępnianie wydarzenia i postów z nim związanych GDZIE TYLKO SIĘ DA!

Drugim zespołem, który zagra tego wieczoru to CRUE:
https://www.facebook.com/CrueRockBand/

TRASA DO VOO DOO Z DWORCA ZACHODNIEGO: https://jakdojade.pl/warszawa/trasa/z–WARSZAWA-ZACHODNIA–do–VooDoo-Club?fn=WARSZAWA+ZACHODNIA&tn=VooDoo+Club&tc=52.224387%3A20.959225&fc=52.22004%3A20.96379&fsn=WARSZAWA+ZACHODNIA&ft=LOCATION_TYPE_STOP&tt=LOCATION_TYPE_POI&d=16.01.18&h=19%3A08&aro=1&t=1&rc=3&ri=1&r=0