tiktok logo

Rzabka – trasa pożegnalna / 14.04.2023 / stage2 / 20:00

Rzabka wyrusza w trasę pożegnalną „Ostatni Taniec – The Best Of Tour”. I to wy zdecydujecie jakie utwory zagra Rzabol!

10 lat zespołu Rzabka, 5 lat regularnego koncertowania. To koniec. Ale zatańczysz ze mną jeszcze raz, ostatni raz, nim skończy się ten bal. Pora na Ostatni Taniec, do którego sami wybierzecie setlistę. Każdy, kto do 3 kwietnia kupi bilet w przedsprzedaży, będzie miał możliwość zagłosowania w ankiecie ze wszystkimi piosenkami Rzabki, jakie powstały. I to właśnie te piosenki Rzabka wykona na żywo podczas sześciu ostatnich koncertów.

14.04 – Warszawa
15.04 – Sopot
21.04 – Kraków
22.04 – Wrocław
05.05 – Szczecin
06.05 – Poznań

Bilety na całą trasę dostępne na Goout:
https://bit.ly/rzabka-ostatni-taniec

Bilety:
1 pula – 30 zł – do 03.04
2 pula – 35 zł – od 04.04
3 pula – 40 zł – w dniu koncertu
VIP – 100 zł

Bilet VIP upoważnia do spotkania z artystą na backstage przed koncertem oraz do odbioru dowolnej płyty i plakatu artysty.

Oficjalny merch, ubrania, CD:
https://sklep.artefactmusic.pl/

Informacja dla osób niepełnoletnich:
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą z opiekunem. Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane ze zgodą rodzica/opiekuna, którą można pobrać tu: https://artefactmusic.pl/zgoda-rodzicow/

Timetable:
podamy wkrótce

Booking:
dominik@artefactmusic.pl

Trasa promująca wszystkie albumy, które tylko sobie wymarzycie. Link do głosowania na piosenki, które zagra Rzabka, znajduje się na biletach elektronicznych, kupionych do 3 kwietnia włącznie.

Rzabka. Kiedyś nazywany polskim Yung Leanem, ostatnio okrzyknięty jako polski Tyler, The Creator – czyli chyba awans. Potwierdza, że jest doskonałym obserwatorem rzeczywistości. Koncepcyjnie nie pozwala się skategoryzować – kunsztownie ułożone bębny z basem w połączeniu z rytmiczno-agresywną nawijką i awangardowo zdegradowaną jakościowo instrumentacją przełamane są w każdym utworze pełną celnych spostrzeżeń i prawd życiowych liryką. Słychać tu pomruki hardbassu, jak i elementy synthpopu, charakternie zlepione w epicką łupankę.

Jako Balu Król zapraszam do tańca.

—————————————-
REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin