Rust & AlcoholicA / 20.05.2016 / / 20:00

Browar Staropolski Zaprasza!!

Kolejna edycja mini festiwalu coverowego. Będzie głośno i radośnie

Zagrają :
– RusT – Led Zeppelin Tribute
https://www.facebook.com/rustandroll/?fref=ts

– Alcoholica – Metallica Tribute
https://www.facebook.com/pl.Alcoholica/?fref=ts
Rockandrollowy panteon dekady lat 70., a jednak w młodej i świeżej oprawie. Zapraszamy na podróż ołowianym sterowcem podczas koncertu „Tribute to Led Zeppelin by Rust”. Podróż po erze ewolucji i rewolucji muzycznej, ujętej przez brytyjską legendę na debiutanckim „I”, ostatnim „In Through the Out Door” i wszystkim, co pomiędzy. Podróż za której sterami stanie poznańska formacja Rust.

Z podjęcia próby zmierzenia z twórczością Led Zeppelin można wyjść albo z tarczą albo na tarczy, ale nie martwcie się – Rust podejmuje się tego nie po raz pierwszy. Cztery lata temu grupa ta jako jedyna na świecie zmierzyła się z materiałem Planta i spółki przed projekcją „Celebration Day” w poznańskim Multikinie, dwa później w gdańskim „Wydziale Remontowym”, a pojedyncze kompozycje Zeppelinów usłyszeć można było także podczas koncertów promujących ich debiutancki album pt. „White Fog”. Teraz Rust daje Wam szansę usłyszeć go w warszawskim klubie VooDoo 20 maja!

Rust to poznańska grupa, która jesienią 2014 roku zadebiutowała dobrze przyjętym albumem „White Fog”. Jeszcze wcześniej zespół został laureatem festiwalu w Jarocinie i Eliminacji do Przystanku Woodstock, a także jako jedyny zespół z polski zakwalifikował się do MTV European Music Awards w Belfaście. Teraz serwują cykl koncertów w ramach „Tribute to Led Zeppelin by Rust”, który poprzedza wejście grupy do studia nagraniowego, gdzie zarejestruje materiał na drugą płytę.

********************************************************************

ALCOHOLICA -Metallica Tribute Band

Piszą o sobie: „Zespół AlcoholicA działa na rynku muzycznym od ponad jedenastu lat. Powstał w wyniku muzycznej fascynacji ciężkim gitarowym graniem, w szczególności trash–metalem. Formacja ze Śląska jest bardzo aktywna od kilku lat, ponad trzysta koncertów na większych i mniejszych festiwalach, zlotach motocyklowych i imprezach masowych. Świadomość o istnieniu formacji AlcoholicA mają muzycy z zespołu MetallicA, z którymi wokalista miał okazję spotkać się w 2014 roku. W 2016 zespół wystąpi na Dzikiej Scenie LEcha – Przystanek Woodstock.

Od dwóch lat zespół współpracuje w piętnastoosobowym składem smyczkowym Orchestra Mixtura, z którymi ma przygotowane dwugodzinny materiał, który także jest grany na dużych koncertach. W chwili obecnej AlcoholicA nagrywa kolejne single w studiu ZED Tomasza Zalewskiego, zakończenie nagrywania płyty planowane jest na jesień 2016 roku”.

Grają: Trash Metal

Skład zespołu: Wojciech Sasimowski – wokal i gitara, Marcin Kędzierski – gitara, Michał Flak – gitara basowa, Michał Skotniczny – perkusja.

Strona internetowa: www.alcoholica.pl
Facebook: www.facebook.com/pl.Alcoholica
YouTube: www.youtube.com/Sasim77
MP3 do pobrania: http://alcoholica.pl/mp3/

********************************************************************

BILETY:

w dniu koncertu: 25 zł

*******************************************************************

KLUB VooDoo
WARSZAWA

otwarcie drzwi: 19:00
start koncertu: 19:30

wydarzenie na fb