tiktok logo

Roots Revival Soundsystem meets Ashanti Selah (UK) / 04.02.2023 / stage1 / 22:00

ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM MEETS ASHANTI SELAH (UK)

🗓️ KIEDY: 4 LUTEGO 2023 (SOBOTA)

📌 GDZIE : VOO DOO CLUB
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa

🎫 BILETY DOSTĘPNE NA TIXTO.PL :
https://tixto.pl/s/586

🌟 Limited early bird presale 30pln (50 tickets)
🌟 Presale 40pln
🌟 On the door 45pln

🚨 Po dłuższej przerwie Roots Revival Soundsystem powraca do Warszawy ze swoją cykliczną imprezą spod szyldu Spiritual Revival.

Tym razem naszym gościem prosto z UK będzie nie kto inny a sam Ashanti Selah. Wyjątkowo utalentowany artysta nowego pokolenia i syn jednej z naszych wieloletnich inspiracji Aba Shanti I.

Jego produkcje zdobywają wielkie uznanie na całym świecie a on coraz częściej pojawia się w różnego rodzaju kolaboracjach, które zdecydowanie warto sprawdzić. Mieliśmy możliwość już kilka razy usłyszeć jego show i nie mamy wątpliwości że przywiezie ze sobą niewyczerpane pokłady energii, specyficzny brytyjski vibe, torbę pełną dubplates i muzykę, którą z wielką przyjemnością przedmuchamy nasz soundsystem w nowym miejscu.

📌 Do tego wszystkiego zapraszamy was do nowego venue, [ VooDoo Club ] które warto sobie zaznaczyć, zapisać, kliknąć, polubić i sprawdzić bo mamy plany żeby widywać się tam z wami raczej często!

Dodatkowo wszystko będzie się działo przy ulicy Prymasa Tysiąclecia, tam gdzie wszystko zaczęło się paręnaście lat temu.
https://www.facebook.com/VD.alternative

🔊 Ashanti Selah

Muzyk / dub producent pochodzący z Wielkiej Brytanii, jest najstarszym synem światowej sławy operatora soundsystemu Aba Shanti-I. Rozpoczęcie mistycznej podróży związanej z jego graniem i produkcjąj muzyki zbiegło się z bardzo wczesnym kontaktem z kulturą soundsystemową, gdzie dzięki ojcu i jego działalności w wieku zaledwie paru lat tańczył, słuchał, obserwował a czasem śpiewał w północno – zachodnim Londynie na Notting Hill Carnival. Od niedawna jest pełnoprawnym członkiem ekipy Aba Shanti, jeżdżąc z nimi na różne sesje w Wielkiej Brytanii i Europie. Oprócz pracy nad własnymi produkcjami w studio – Ashanti Selah wykorzystuje swoje zdolności muzyczne jako klawiszowiec w różnych zespołach. Miał przyjemność współpracować z wieloma wybitnymi wokalistami, muzykami i producentami takimi jak: Vivian Jones, Mad Professor, Joe Ariwa, Ras Divarius, Alpha Steppa, Dan I Locks, Junior Roy, Ras Teo (by wymienić tylko kilku). „Utrzymując płomień Roots & Culture, Ashanti Selah odgrywa kluczową rolę w przyszłości świadomej muzyki sound systemowej”.

https://soundcloud.com/ashanti-selah-productions
https://facebook.com/ashantiselahofficial
https://www.youtube.com/user/ashantiselahtv/
https://www.instagram.com/ashantiselahdub/
https://www.mixcloud.com/AshantiSelahDub/
https://ashantiselahmusic.bandcamp.com/

🔊 Roots Revival Soundsystem

Roots Revival Soundsystem to projekt, którego misją jest promowanie kultury soundsystemowej w Polsce i na świecie.

Początki Roots Revival sięgają 2006 roku, kiedy to po kilku latach grania w innych kolektywach, Rootskontrolla i Jaszol postanowili połączyć siły. Niedługo potem, zainspirowani Jamajskimi soundami i legendarnymi brytyjskimi sesjami, zbudowali prawdopodobnie pierwszy tego typu soundsystem w kraju.

W oparciu o swoją wyjątkową energię, specyficzny styl i solidne crew, Roots Revival chcą reprezentować to, co uważają za najlepsze z gatunku roots & culture.

Ponadto Jaszol odpowiada za stworzenie i zarządzanie Tribe 84 Records, oraz organizację festiwalu Bass Camp na południu Polski.

Quick snap from Dub Camp 2022:
https://fb.watch/hq05TdGml2/

Instagram:
https://www.instagram.com/roots_revival_soundsystem/?hl=en

Roots Revival Riddim Force:
https://rootsrevivalsoundsystem.bandcamp.com/music

Tribe84 record store:
https://tribe84records.bandcamp.com/artists

Tribe84 label:
https://tribe84records.com/

Artwwork: Wadada x Tomana

——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin