tiktok logo

ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM All NIGHT LONG (+special dubplate segment) / 07.06.2023 / stage1 / 22:00

ROOTS REVIVAL SOUNDSYSTEM All NIGHT LONG (+special dubplate segment)

KIEDY: 07 CZERWCA 2023 (ŚRODA)

GDZIE : VOODOO CLUB – stage 1
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Tax:
– 30pln ( dostępne na wejściu w dniu wydarzenia )

Mocno zainspirowani ostatnimi bookingami z wielką chęcią odpalamy się całonocnie robiąc to, w czym czujemy się najlepiej czyli Original UK style, soundsystem experience. Porządkowanie dubplates dalej w toku i tym razem planujemy specjalny segment, w którym będziemy grać tylko exclusives, one offs, specials, pre-releases & big things… Coming in hot!

Przy okazji tego eventu, warto pamiętać że:

Odpalamy się w środę 07.06, dzień przed Bożym Ciałem i zapewne dla wielu, długim weekendem. Mamy nadzieję, że w ten sposób większość z was nie będzie musiała się nad niczym zastanawiać i po prostu widzimy się na miejscu.

Po raz pierwszy w tym roku gramy sami całą noc, form the top, to the very last drop. Roots Revival Soundsystem in sesssssion. Będzie oldschool i new school, będzie wolno, szybko i pomiędzy, będzie boom i będzie boom boom. Sortujemy płyty, przekopujemy się przez foldery i mamy nadzieję przedmuchać sound z odrobiną świeżej energii. Do tego wszystkiego – special dubplates only segment. W trakcie trwania eventu odsłonimy nieco więcej exclusives, one offs, specials, pre-releases & big things…

Bilety na ten event dostępne będą tylko na bramce w cenie 30pln. Nice and easy.

Tak więc, keep it locked! Jak sami wiecie oczywiście warto kliknąć, zaprosić znajomych, udostępnić etc.. etc.. Roots Revival to the world!

****************************

Roots Revival Soundsystem

Roots Revival Soundsystem to projekt, którego misją jest promowanie kultury soundsystemowej w Polsce i na świecie. Początki Roots Revival sięgają 2006 roku, kiedy to po kilku latach grania w innych kolektywach, Rootskontrolla i Jaszol postanowili połączyć siły. Niedługo potem, zainspirowani Jamajskimi soundami i legendarnymi brytyjskimi sesjami, zbudowali prawdopodobnie pierwszy tego typu soundsystem w kraju. Na początku 2022 roku do składu selektorskiego dołączył również Tomana Dub. W oparciu o swoją wyjątkową energię, specyficzny styl i solidne crew, Roots Revival chcą reprezentować to, co uważają za najlepsze z gatunku roots & culture. Ponadto Jaszol odpowiada za stworzenie i zarządzanie Tribe 84 Records, oraz organizację festiwalu Bass Camp na południu Polski. Vibes up!

Quick snap from Dub Camp 2022:
https://fb.watch/hq05TdGml2/

Instagram:
https://www.instagram.com/roots_revival_soundsystem/?hl=en

Roots Revival Riddim Force:
https://rootsrevivalsoundsystem.bandcamp.com/music

Tribe84 record store:
https://tribe84records.bandcamp.com/artists

Tribe84 label:
https://tribe84records.com/

————————————
Osoby poniżej 16 roku życia wpuszczane będą wyłącznie z rodzicem / opiekunem prawnym
Osoby w wieku 16-18 lat będą wpuszczane z pisemną zgodą rodzica / opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin