tiktok logo

RockTime Fest / 03.09.2016 / / 19:00

Radio RockTime i VooDoo Club prezentują:

RockTime Fest
1 scena, 6 zespołów
3 września 2016
Voodoo Club, Warszawa
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A

19:00 DiAnti
20:00 The Broken Bridges
21:00 Korpus
22:00 Sawblade
23:00 Lokian
0:00 Paulina Lenda & Kruki

DiAnti

DiAnti może się pochwalić wieloma osiągnięciami, mi. In. ponad 50 koncertów, wydanie epki, teledysk, ponad 30 tygodni na liście przebojów radia RockTime, drugie miejsce na liście Radia Sygnały. Grają nas także Punkowe Radio Underground, Bemowo FM i Radio Panteon. Ich utwór „Na szczyt” jest hymnem zawodów Grom Challenege i innych biegowych wydarzeń. Podczas gali KSW 28 wychodził do ich muzyki Kamil Waluś.
A teraz z przytupem otworzą RockTime’owy Fest.

The Broken Bridges

Przedstawiciele rocka progresywnego, przez 2 lata od powstania myśli o zespole, zbierali skład i dopieszczali komponowane utwory.
Pojawiający się głównie w Grudziądzu, cały czas się rozwijają. Osiągnęli między innymi szczyt listy przebojów Radia RockTime. Spośród aktualnie obecnych na niej zespołów, figurują najdłuższym stażem, ponad 40 tygodni.
Najważniejsza jest jednak ich muzyka, którą ocenicie sami.

Korpus

Zespół KORPUS wygrał w latach 1981-85 r. większość rockowych festiwali w naszym kraju (Jarocin 1983 r. – I miejsce w swojej kategorii muzycznej). W połowie lat 80-tych KORPUS był klasyfikowany w pierwszej piątce rockowych kapel obok TSA, TURBO, KAT, BANK, z którymi zagrał wiele wspólnych tras i koncertów.
Niedługo po tym, w czerwcu 1990, KORPUS zawiesił działalność.
W 2013 r., w grudniu, wokalista Janusz „Johan” Stasiak reaktywował zespół KORPUS.
W połowie 2015 r. ukazał się singiel zespołu „Tajemnice” i wideoklip do niego! Na wielu listach w rockowych radiach ballada ta znalazła się na czołowych miejscach .
Aktualnie trwa w mediach promocja najnowszych singli grupy pt. „NAFTA” i „RESPEKT”
Od początku 2016 roku nagrywa w studio nowy materiał na duży album, który ukaże się na rynku muzycznym na wiosnę 2017 r.

Sawblade

Sawblade powstał w 2008r., a w obecnym składzie gra od marca 2015r. Muzycy zajmują się szeroko rozumianą muzyką metalową. Odrębny styl i wpływy każdego z członków zespołu sprawiają jednak, że w jego twórczości przewija się wiele różnych brzmień od thrash metalu, przez progressive, stoner metal, groove metal czy death. To wszystko skutkuje nowoczesnym brzmieniem określanym często jako modern metal.
Zespół debiutował 07.02.2014r. albumem REMINISCENCE (7/10 wg portalu www.magazyngitarzysta.pl) nagranym w warszawskim Sound Division Studio pod okiem Filipa „Heinrich” Hałucha (Vesania, ex-Decapitated, ex-Rootwater, ex-Unsun). Wcześniej muzycy wydali w 2011 roku demo, zawierające 4 utwory, nagrane w olsztyńskim Studio X w czerwcu 2011r. Obecnie zespół nagrywa swój drugi album, którego premiera przewidziana jest w 2016 r.

Lokian

Złożony z doświadczonych muzyków, którzy zdobywali doświadczenie w wielu wcześniejszych projektach.
Lokian powstał 19 lutego tego roku. Do tej pory zdąrzył opracować materiał na koncerty oraz pojawić się na scenie, co dla wielu w tak krótkim czasie byłoby niemożliwe.
Jeden z tych utworów zaledwie po kilku tygodniach trafił na szczyt listy przebojów Radia RockTime.
A teraz zaprezentują się Wam w całej okazałości na scenie
I edycji RockTime Festu.

Paulina Lenda & Kruki

Czwórka muzyków tworzących formację „Paulina Lenda & Kruki” to przede wszystkim dobrzy przyjaciele. Znają się naprawdę długo, dzięki czemu na scenie rozumieją się bez słów i porozumiewają tylko za pomocą dźwięków. Twórczość zespołu można określić jako szeroko pojętą muzykę rockową, z elementami grunge’u, psychodeli i blues-rocka. Rockowe brzmienie gitary, w połączeniu z funkowym basem, jazzującym, utrzymującym groove perkusistą i wokalistką o soulowym zacięciu – to właśnie Wilczyca i Krucza wataha.
Zdobyte nagrody
Grand Prix i specjalna nagroda za najlepsze wykonanie utworu z repertuaru patronki festiwalu na IX Festiwalu „Wielki Ogień” im. Miry Kubasińskiej
I miejsce podczas III Międzynarodowego Festiwalu „Blues na Siewierskim Zamku”
I miejsce podczas VIII edycji Festiwalu „Ścinawski Blues nad Odrą”
Nagroda Specjalna za najciekawsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy podczas XXV Festiwalu „Blues nad Bobrem”
II miejsce w II edycji konkursu „Discovered by Good Time Radio” w kategorii: ROCK/BLUES
Najnowsze osiągnięcie:
Zwycięzcy Slot Art festival!!
Zdecydowany numer jeden RockTime’owego Festu.

RockTime Fest
1 scena, 6 zespołów
3 września 2016
VooDoo Club, Warszawa
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A

19:00 DiAnti
20:00 The Broken Bridges
21:00 Korpus
22:00 Sawblade
23:00 Lokian
0:00 Paulina Lenda & Kruki

wejściówki w cenie: 25zł
do nabycia w dniu Festu

Zapraszamy!!

wydarzenie na fb