tiktok logo

Ras Luta „Lepsze Dni Tour” – Warszawa / 21.02.2020 / stage1 / 19:00

Zapraszamy na koncert promujący najnowszy album RAS LUTA „Lepsze Dni”

Gościnnie wystąpią: Kacezet, DeeRaggamuffin, Bas Tajpan, Splendid sound + niespodzianka !

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Bilety w cenie:
35 zł – przedsprzedaż Ticketos (https://ticketos.pl/event/3032|)
45 zł – w dniu koncertu
** Osoby, które zakupiły bilet na wybrany koncert w preorderze na zrzutka.pl, proszone są o przyniesienie na koncert dowód wpłaty oraz dowód tożsamości.

Zagrają:
RAS LUTA ( reggae / modern roots / dancehall / hiphop )
Kacezet ( raggamuffin / ska / dub )
Splendid sound ( reggae / dancehall )
DeeRaggamuffin ( reggae / dancehall / rap / raggamuffin )

 

▶▶▶ R A S_ L U T A – Gdańsk
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ras_Luta
https://www.facebook.com/RasLuta/

Ras Luta to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów Reggae w Polsce. Ze sceną związany jest od 2003 roku. Na koncie ma trzy albumy stworzone wspólnie z zespołem Eastwest Rockers, dwa albumy solowe, „Jeśli Słyszysz”, „Uratuj Siebie”, akustyczne EP „Rzeka Życia”, oraz mixtape „Jak Na Początku”.

Luta uczestniczył również w wielu kooperacjach z jednymi z najważniejszych artystów polskich scen, m.in. Hemp Gru, Pokahontaz, DJ Feel-X, DJ Bart, Krzysztof Krawczyk, Darek Malejonek i in.. Występował na scenach największych polskich festiwali, m.in., Orange, Open’er, Pol’and Rock, Ostróda Reggae itp. Po długim oczekiwaniu fani korzennego grania w Polsce nareszcie mogą nacieszyć się świeżą dawką Żywego Ognia!

Album, który ukaże się w katalogu wytwórni GermaicaPolska nosi tytuł „LEPSZE DNI”. Materiał został sfinansowany w stu procentach z pieniędzy fanów, uzyskanych z przedsprzedaży nowej płyty, przy współpracy z niezwykle utalentowanym i szanowanym na świecie producentem muzyki reggae/dancehall z Niemiec, Leander Pionear Topp (Germaica Digital).

Jest to człowiek odpowiedzialny m.in. za sukces takich gwiazd jak Gentleman, Peter Fox (Seeed) i in. oraz za brzmienie debiutanckiej płyty Ras Luty pt. „Jeśli Słyszysz” (Prosto). Jego obecność w projekcie gwarantuje wysoką jakość artystyczną finalnego produktu, oraz niemiecką, cenioną na całym świecie etykę pracy.

Obok Pionear’a wspomagają nas muzycy zespołu The Germaicans , z których część tworzyła znany wielu osobom zespół Far East, akompaniujący Gentleman’owi.

Album „LEPSZE DNI” ma zawierać jedenaście utworów utrzymanych w stylu modern roots, które stanowią zupełnie nowe, autorskie kompozycje stworzone przez Ras Lute do muzyki Pionear’a.

⚡ Mam Tego w Bród https://youtu.be/PU_UCxG5o18
⚡ Miłość w każdym domu https://youtu.be/FGLAjbdyA0s
⚡ Dzięki Bogu https://youtu.be/4kZCEBVYhYg
⚡ Kawałek Szczęścia https://youtu.be/KhJBnwQE8Fo

 

▶▶▶ K A C E Z E T – Warszawa
https://soundcloud.com/kapitankacezet
https://www.facebook.com/totenkacezet/
https://www.instagram.com/kacezet/

KaCeZeT, czyli Piotr Kozieradzki to wszechstronnie uzdolniony polski muzyk, autor tekstów i wokalista, którego styl to połączenie elementów raggamuffin, ska i dub

Jego droga muzyczna ropoczęła się już w czasach gimnazjum, kiedy uczęszczał na lekcje gry na gitarze elektrycznej w szkole muzycznej im. Krzysztofa Komedy. Powołanie do tworzenia własnej muzyki przyszła jednak szybko – stało się to m.in. za sprawą grupy Tabula Rasa (współpraca w latach 2002-2008), z którą wydał debiutancki album w 2006 roku.

Drugi długogrający album z udziałem KaCeZeta powstał w ramach współpracy z grupą Dreadsquad i został wydany w 2009. Dwa lata później muzyk połączył siły z zespołem Fundamenty, z którym tworzy oraz koncertuje do dziś

Jeśli chodzi o aktywność koncertową, w ciągu kilkunastu lat działalności na scenie, artysta wykonał setki występów, odwiedzając kluby i festiwale w wielu miastach Polski,

⚡ Nie Wiem https://youtu.be/qKta9KhZw3s
⚡ Chwile Bez Słów https://youtu.be/Y8RepvO47oc
⚡ Nadciąga https://youtu.be/TqElGmIjKzw

 

▶▶▶ S P L E N D I D_ S O U N D – Wrocław
https://www.youtube.com/user/splendidsound/
https://www.facebook.com/splendidsound/
http://www.splendidsound.pl

Splendid Sound to powstały w 2004 r. prężnie działający i wciąż rosnący w siłę wrocławski skład muzycznych zboczeńców. W sład ekipy wchodzą Matys, Szczepan, Kotune i Don Himol – czterech selektorów, zebranych razem by nieść kaganek jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki Polski i Europy

⚡ Splendid 14th Anniversary https://youtu.be/mwIM23pi4UM

 

▶▶▶ D E E R A G G A M U F F I N – Leicester [UK]
https://www.facebook.com/deerdogbone/

DeeR (Leicester UK/Parafianka) – Kiedyś nawijacz warszawskiego Tiszelet, z którymi zagrał niezliczoną ilość imprez od wiejskich danshali po największe festiwale. Obecnie z Jam Vibez.

Wielu twierdzi, że jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wokali na scenie reggae/dancehall w Polsce. Jego nieprzeciętny styl bawi i uczy, bo DEER nie przebiera w słowach – a prawdę wykłada jak kawę na ławę.

⚡ Raggamuffin https://youtu.be/IW1Ux0cg0S4
⚡ Bałagan (Cure Riddim) Polski Ogień https://youtu.be/3kM10NT9rU4


Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin