tiktok logo

QUO VADIS, VALKENRAG, gościnnie Merkfolk / 08.11.2015 / / 19:00

Agencja „Heart Of Rock” zaprasza na trasę koncertową zespołów:

Quo Vadis
Valkenrag
oraz goście
Merkfolk

Start – 19.00
Otwarcie drzwi – 18.30
Bilety w cenie:
25 zł – przedsprzedaż
30 zł – w dniu koncertu
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/24767/autumn-ride-tour-valkenrag-quo-vadis

Szczeciński zespół Quo Vadis działa na metalowej scenie nieprzerwanie od 1988 roku. QUO VADIS ma na swoim koncie osiem płyt długogrających: „Quo Vadis”, „Politics”, „Test Draizea”, „Uran”, „Po” , „Król”, „Babel”, „Infernal Chaos” które sprzedały się w łącznej liczbie około 100 tysięcy egzemplarzy i otrzymały wiele pochlebnych recenzji w muzycznej prasie (Metal Hammer, Tylko Rock, Brum, Super Expres i innych). Wystąpili na wielu festiwalach m.in. Metalmania ’94, ’95, Jarocin ’89, ’92, Przystanek Woodstock ’95, ’96, ’97, ’99 oraz setkach koncertów klubowych w Polsce i zagranicą.Obecnie grupa przygotowuje się do wydania nowej płyty „Born to Die”.
http://www.quovadis.metal.pl/
https://www.facebook.com/QuoVadisPL

Projekt muzyczny Valkenrag ( PL ) powstał w 2006 roku.Tematyka kompozycji zgodnie z pierwotnym założeniem, była powiązana ze Słowianami i mitologią nordycką. Swój wizerunek stylizują na klimaty Viking, muzycznie przypominają Amon Amarth. Trasa promuje jednocześnie najnowszą płytę zespołu „Twilight of Blood and Flesh”

http://www.valkenrag.pl/
https://www.facebook.com/ValkenragBand?fref=ts

Merkfolk
Merkfolk to zespół ze wschodniej Polski. Ich utwory to wpadające w ucho melodie, grane przez akordeon i skrzypce oraz ciężkie brzmienie gitar i perkusji, okraszone kobiecym
growlem. W lipcu 2015 zespół wydał, nakładem wytwórni Art of The Night Productions, płytę „The folk bringer”.

wydarzenie na fb