QHR Summer Edition: Bloody Mess, Lady Strange, My Own Wasteland / 18.08.2018 / stage3 / 19:00

Quality Hard Rock prezentuje letnią edycję koncertów promujących młode talenty sceny muzycznej. 

Na deskach warszawskiego VooDoo Club wystąpią dla Was trzy niesamowicie energetyczne kapele! O kim mowa? Oczywiście Bloody Mess, Lady Strange oraz My Own Wasteland.

Kiedy? 18 sierpnia 2018
O której? 19:00
Gdzie? VooDoo Club, al. Prymasa Tysiąclecia 48A
Ile? 5 PLN

*****
Bloody Mess

Dzika czwórka z pasją do rozróby na scenie grająca metal eklektyczny. Gramy z zamiłowaniem do metalu na styl amerykański – melodyjna gitara z charakterem, silna linia basu, wokal mieszany (screamy, grunty, przestery i neutralny) i ostra młócka na perkusji.

Bas – Krzysztof Rychlewski
Perkusja – Iga Miecznikowska
Elektryczna Gitara – Przemysław Gracel
Wokal – Aleksander Stroganow

*****
Lady Strange

Niektórzy traktują rock’n’rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock’n’roll to coś znacznie więcej.

Styl zespołu to klasyczny hard rock. Jednocześnie jest pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem.

Frida Lola | voc
Matt Beav | bass
John Rakovsky | drums
Juicy Mike | guitar
Phil Blade | guitar

*****
MY OWN WASTELAND

Rock’n’rollowa supergrupa z Warszawy założona w maju 2017 roku łącząca w sobie masę energii, skoczne i melodyczne riffy oraz oryginalne teksty opowiadające o pozytywnym podejściu do świata w XXI wieku.

Pomysł za zespół był bardzo konkretny – wszyscy członkowie kapeli mieli wcześniej doświadczenie z metalową częścią sceny muzycznej wiec cel jest prosty – eksperymentować i robić wszystko w bardzo oryginalny sposób.

Krzysiek ‘KRIS’ Miller – wokal, gitara
Krzysiek Buffi – gitara basowa, chórki
Przemek ‘PEPE’ Pryfer – perkusja