QHR Summer Edition: Bloody Mess, Lady Strange, My Own Wasteland

Quality Hard Rock prezentuje letnią edycję koncertów promujących młode talenty sceny muzycznej. 

Na deskach warszawskiego VooDoo Club wystąpią dla Was trzy niesamowicie energetyczne kapele! O kim mowa? Oczywiście Bloody Mess, Lady Strange oraz My Own Wasteland.

Kiedy? 18 sierpnia 2018
O której? 19:00
Gdzie? VooDoo Club, al. Prymasa Tysiąclecia 48A
Ile? 5 PLN

*****
Bloody Mess

Dzika czwórka z pasją do rozróby na scenie grająca metal eklektyczny. Gramy z zamiłowaniem do metalu na styl amerykański – melodyjna gitara z charakterem, silna linia basu, wokal mieszany (screamy, grunty, przestery i neutralny) i ostra młócka na perkusji.

Bas – Krzysztof Rychlewski
Perkusja – Iga Miecznikowska
Elektryczna Gitara – Przemysław Gracel
Wokal – Aleksander Stroganow

*****
Lady Strange

Niektórzy traktują rock’n’rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock’n’roll to coś znacznie więcej.

Styl zespołu to klasyczny hard rock. Jednocześnie jest pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem.

Frida Lola | voc
Matt Beav | bass
John Rakovsky | drums
Juicy Mike | guitar
Phil Blade | guitar

*****
MY OWN WASTELAND

Rock’n’rollowa supergrupa z Warszawy założona w maju 2017 roku łącząca w sobie masę energii, skoczne i melodyczne riffy oraz oryginalne teksty opowiadające o pozytywnym podejściu do świata w XXI wieku.

Pomysł za zespół był bardzo konkretny – wszyscy członkowie kapeli mieli wcześniej doświadczenie z metalową częścią sceny muzycznej wiec cel jest prosty – eksperymentować i robić wszystko w bardzo oryginalny sposób.

Krzysiek ‘KRIS’ Miller – wokal, gitara
Krzysiek Buffi – gitara basowa, chórki
Przemek ‘PEPE’ Pryfer – perkusja