PSYCHEDELIC EXPERIENCE by PointZero – UNIVERX, DIGMA, DJ PANZA, KWIEQ, PAWEL B, DARK MILK / 06.04.2024 / stage1 / 23:00

Londyńska wytwórnia PointZero rec. ma przyjemność zaprosić Was na kosmiczne wydarzenie z cyklu „Psychedelic Experience”.
W przyjaznej atmosferze będziecie mogli delektować się najlepszymi transowymi dźwiękami serwowanymi przez DJ’ów z najstarszych psytrance’owych kolektywów, którzy nakręcali imprezy od końca lat 90’ych (KWIEQ & DJ PANZA) oraz gości specjalnych. Dodatkowo jak zawsze dekoracje UV aktywne oraz wizualizacje na obydwu salach.

*********

Na ostatnią imprezę PointZero w tym półroczu zawita do Warszawy UNIVERX – transowy projekt Fernando Torres’a. Wychował się on w rodzinie muzyków, a zaczął miksować w 2010 roku na undergroundowych imprezach w miejscowości Leon w Meksyku. Podczas wielu imprez jakie zagrał w swoim kraju ukształtował swój psychodeliczny styl z dynamicznymi, pulsującymi liniami basowymi i twilight’owymi melodiami. Pomimo młodego wieku miał okazje grać na wielu imprezach jak np.: Eudaimonia Festival na Węgrzech, Ocelot Festival w Meksyku, La Maga Fest w Gwatemali, Electric Mahadev w Indiach, Audio garden w Irlandi, Bom Night w Salwadorze czy na naszych polskich Organic Festival czy Tribalanga Festiwal.
Usłyszycie również producencki projekt MOOD, specjalizujący się w progressive trance, a jego sety są gratką dla fanów artystów takich jak Ace Ventura czy Dekel.

*********

KWIEQ – jeden z pionierów sceny psytrance w Polsce, członek legendarnego transowego kolektywu Hallabanaha, odpowiedzialnego za cykle imprez open air pod Warszawą m.in. za tzw. „piaskarnie” oraz klubowe imprezy np. w warszawskim Apartamencie, Przestrzeni Graffenberga, gdańskim GGOG itd. Od konsolety woli tylko kuchnie, w której podczas największych festiwali muzycznych potrafi wyczarować mistyczne potrawy z innego świata:) Jego sety są nieprzewidywalne i spuszcza tańczącym energiczny łomot, jak na weterana przystało!

*********

DJ PANZA -grał energetyczny psytrance na największych imprezach i festiwalach w Anglii, Niemczech, Litwie, Włoszech, Irlandii, Łotwie, Belgii obok takich artystów jak Hallucinogen, Psycraft, The ORB, Beckers, Pixel, Electric Universe, Psysex czy Oforia. Grał również na kultowej imprezie „ASTRIX and friends” i był również rezydentem największych londyńskich IndoorFestiwali Antiworld. Grał m.in. dla 3500 osób w klubach SeOne London czy The Coronet Theatre, a także w klubach MASS, George IV czy kultowym The Fridge.

*********

PAWEL B to zawodnik, który muzyką elektroniczną interesuje się od połowy lat ’90-ych. Na początku lat 2000 można go było posłuchać w klubach takich jak kultowy warszawski „Blue Velvet”, „Apartament” czy „Przestrzeń Graffenberga” i wielu undergrounowych miejscówkach. Fan acidowych dźwięków.

*********

DARK MILK- człowiek orkiestra, twórca BeatsCascade. Współorganizował warszawki cykl imprez „RAVE ON FORTY”. Były gitarzysta Death Metalowej kapeli HATE. W ostatnich latach sporo namieszał na scenie Hard techno oraz Psytrance. Jego sety psytrance mogliście usłyszeć na imprezach: Psychodeliczna Spawalnia by Pointzero, Psylwester 2021&2022, Psychedelic Experience 2022 & 2023(Warszawa), SiXa: PsyDay (Katowice), Aryadne Sternfeld (Łódź) czy na festiwalach takich jak Organic czy The Source Festival. Największą radość czerpie z dzielenia się muzyką.

*********

Imprezy Psychedelic Experience były organizowane od 2002 roku w warszawskich klubach Kopalnia, Spawalnia, Apartament, Off, Luzztro, Przestrzen Graffenberga, CDQ ale także w gdyńskim klubie Mandragora czy gdańskim GGOG. Tym razem ponownie zapraszamy do kultowego warszawskiego VooDoo Club.
Uczta dla duszy i ciała w klubie pełnym przyjaznych i uśmiechniętych pyszczków. O wizualizacje na obydwu salach zadba Lux Æterna.

▬ MUSIC: psychedelic, goa, progressive, twilight & full-on trance ▬
UNIVERX (Quantum Sorcery Records – Mexico)
MOOD (PointZero records- Mexico)
DJ PANZA (PointZero records / Veleno Music Rec.)
KWIEQ (GooseBumps Halluny)
PAWEL B (Roots)

DARK MILK (Roots / BeatsCascade)
▸▸UV LIGHT DECORATIONS by ROOTS & CYREAL (Ufo Bufo festival / Czech Republic)
▸▸VISUALS by Lux Æterna
Patronat: Lost Rave Community – Radiospacja – Apteka

▬ klub VooDoo ▬
Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa

▬ TICKETS ▬ BILETY

PRESALE:
▸45 pln early bird (first 40 tickets) only for FB „going” list and those who „like” www.facebook.com/pointzerorecords
▸50 pln presale only for Facebook „going” list
contact FB priv www.facebook.com/panzalive
or panzalive@gmail.com

GATE:
▸60 pln during the party if any tickets left / BRAMKA w dniu imprezy jeśli bilety się nie skończą

trochę naszej muzyki:)
https://www.youtube.com/watch?v=FMJ8Llcnd80
https://www.youtube.com/watch?v=O51paRweCvw
info tel: (+48) 7 9 9 . 8 5 0. 1 0 2

————————————
Impreza dla osób w wieku 18 +

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin