PSYCHEDELIC EXPERIENCE by Pointzero – Warszawa – Abu x Zivo x DJ Panza x Mabeat x DJane Daggers x Dark Milk + Cyreal / Lux Aeterna / 20.10.2023 / stage1 / 22:30

Londyńska wytwórnia Pointzero rec. ma przyjemność zaprosić Was na kosmiczne wydarzenie z cyklu „Psychedelic Experience”

W przyjaznej atmosferze przy znakomitym nagłośnieniu będziecie mogli delektować się najlepszymi transowymi dźwiękami serwowanymi przez DJ’ów z najstarszych psytrance’owych kolektywów, którzy nakręcali imprezy od końca lat 90’ych oraz gości specjalnych

********

Projekt szwedzkiego producenta ZIVO zaprezentuje autorski psychodeliczny materiał oraz niepublikowane utwory stworzone wspólnie z izraelskim producentem Sixsense i australijskim Bionic Pulse. ZIVO wydawał muzykę w Parabola rec., Psyworld rec., Goa rec, a w tym roku dołączył do Pointzero i wytwórni XIX81 stworzonej przez samego HI PROFILE.

Kolejnym gościem specjalnym, który zawita do Warszawy jest ABU – pasjonat dźwięków korzennych, zwłaszcza etniczno-mistycznych, członek kolektywu Shiva Space Technology, entuzjasta goa trance’u, współorganizator festiwalu Goa Beach Open Air i wielu wydarzeń klubowych.

********

Tym razem o wizualizacje zadba Lux Æterna, a zapierające dech w piersiach dekoracje UV aktywne wykona artysta z Czech CYREAL, który jest malarzem, dekoratorem i grafikiem oraz członkiem zespołu UFO BUFO Festival, w którym również zajmuje się promocją i organizacją.

CYREAL od 1999 roku koncentruje się na malowaniu psychodelicznych fluorescencyjnych malowideł ściennych oraz backdropów. Udekorował imprezy i festiwale w wielu krajach Europy oraz Azji.

*********
*********

Imprezy Psychedelic Experience były organizowane od 2002 roku w warszawskich klubach Kopalnia, Spawalnia, Apartament, Off, Luzztro, Przestrzen Graffenberga, CDQ ale także w gdyńskim klubie Mandragora czy gdańskim GGOG.

Tym razem zapraszamy do kultowego warszawskiego VooDoo Club.

Uczta dla duszy i ciała w klubie pełnym przyjaznych i uśmiechniętych pyszczków.

▬ MUSIC: psychedelic, goa, progressive & full-on trance ▬

ABU . . . . (Shiva Space Technology)
ZIVO . . . . . (XIX81 Rec./Pointzero records – Sweden)
PANZA . . . . . (Veleno Music / Pointzero records)
MABEAT . . . . . . (Light in the Black)
DJane DAGGERS . (Roots)
DARK MILK . . . . . . . (BeatCascade)

UV DECORATIONS:
▸▸CYREAL (Ufo Bufo / Czech Republic ) ▸▸

VISUALS:
▸▸Lux Æterna▸▸

Patronat: Lost Rave Community – Radiospacja – Apteka

▬ klub VooDoo ▬
Prymasa Tysiąclecia 48A, Warszawa

▬ TICKETS presale ▬ BILETY

przedsprzedaż
FB priv – DJ PANZA
www.facebook.com/panzalive

40 pln – I pula
50 pln – II pula

info tel: (+48) 7 9 9 . 8 5 0. 1 0 2

————————————
Impreza dla osób w wieku 18 +

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin