tiktok logo

PROG FEAST / 17.11.2018 / Warsaw / 17.11.2018 / stage2 / 18:00

Pierwsza progresywna Uczta już 17 listopada w VooDoo Club w Warszawie! 

Domowe lub kraftowe piwo w cenie biletu, farby i lampy UV oraz cztery świetne zespoły reprezentujące młodą, warszawską scenę progową. Tego koncertu nie może ominąć żaden fan progresywnego grania!

Dispelled Reality – nowe podejście do rocka progresywnego na polskim rynku muzycznym. Swoją muzykę określają „progiem dla ludzi”, co potwierdzane jest świetnym odbiorem ich twórczości przez publikę. Rozbudowane melodie połączone z chwytliwymi liniami wokalnymi oraz lirycznymi, polskojęzycznymi tekstami tworzą niespotykaną mieszankę, która zaskakuje i porywa nawet najzagorzalszych zwolenników metrum 4/4.

CEREUS – zespół określa swoją muzykę mianem post-progress (Post-prog). To wypadkowa inspiracji płynącej z instrumentarium muzyki post-rockowej oraz post-metalowej, z elementami alternatywnego i progresywnego klimatu (Caspian, ISIS, Russian Circles, Marillion). Całości dopełnia charyzmatyczny wokal, który w każdym utworze ciekawą barwą i melodią kreuje coraz to nowe historie.

Inne Miejsca – są gdzieś pomiędzy. Można tam wpaść przez nieuwagę, przez rysy w fundamencie rzeczywistości. Choć każdy je zna, nieczęsto tam bywa. Postanowiliśmy spróbować dotrzeć tam świadomie i wspólnie, za pomocą alternatywnego rocka z pewną tendencją do progresji. Zapraszamy, wszyscy się zmieścicie.

Disposable Soma – z łaciny „Ciało jednorazowego użytku”, teoria w genetyce traktująca o ograniczeniach dążenia do nieśmiertelności. Od roku 2014 używana jako nazwa zespołu z Warszawy. Projekt muzyczny, tworzący progresywnego rocka, składający się z jednorazowych członków: Agaty Kozielskiej, Jana Smolińskiego, Pawła Eggert i Petera Echo. Prezentowane utwory intensywnie indukują odczuwanie szerokiego spectrum emocji.

BILETY:
– 20 PLN w przedsprzedaży u zespołów
– 25 PLN na www.GoOut.pl
– 30 PLN w dniu koncertu na bramce

Organizator:
Dispelled Reality