Pora Zwyrola w VooDoo Club: Noc z Ilsą! / 14.11.2019 / stage2 / 19:30

Pora Zwyrola zaprasza już 14,11 do VooDoo Club !!

Na Zwyrolu konsekwentnie pokazujemy filmy eksploatacji – te znane, mniej znane i prawdziwe rarytasy. Kolejne ze spotkań poświęcimy dwóm filmom z legendą kina sexploitation – ILSĄ. Oba filmy zostaną zaprezentowane z kaset VHS!

PROGRAM:

„ILSA WILCZYCA SS” – legendarny, pierwszy z czterech filmów o losach blond sadystki i dręczycielki, granej przez hojnie obdarzoną przez naturę Dyanne Thorne. W tej odsłonie Thorne wciela się w komendantkę obozu koncentracyjnego. WILCZYCA SS to film, który pod pozorem walorów edukacyjnych przemyca ogromną ilość tortur, morderstw i perwersji seksualnych. W odróżnieniu od większości filmów eksploatacji o tematyce nazistowskiej, które powstawały głównie we Włoszech, ten jest pozycją kanadyjską, ale znajdziemy tam wszystkie smaczki, które złożyły się na popularność niniejszego nurtu w latach 70. Więcej o fenomenie nazisploitation i innych wcieleniach Dyanne Thorne usłyszycie podczas prelekcji, która poprzedzi projekcję.

„ILSA. STRAŻNICZKA HAREMU” – druga część serii, które łączy główna negatywna bohaterka – tytułowa Ilsa. Tym razem widzimy ją w roli strażniczki „przybytku miłości” arabskiego szejka. Trzy piękne, białe kobiety zostały porwane i siłą zmuszone do służenia w haremie. Na ratunek wyrusza agent CIA… Świetne, przygodowe sexploitation z mnóstwem rozbieranych scen i solidną dawką przemocy.
_____
PORA ZWYROLA: Noc z Ilsą
CZAS: czwartek, 14 listopada, godz. 20:00
MIEJSCE: VooDoo Club

Wrota piekieł otwieramy punktualnie o 19:30
Wjazd: 20 zuo

Prowadzenie: Jacek Dziduszko

PORA ZWYROLA w sieci
fanpage – https://www.facebook.com/pora.zwyrola/
grupa – https://www.facebook.com/groups/488769034983260


Osoby niepełnoletnie,potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem

https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin