tiktok logo

Pora Zwyrola powraca do Voodoo | Frywolna Noc z filmami Jesusa Franco! / 26.08 / / 26.08.2021 / stage2 / 19:00

Po ponad rocznej nieobecności do Voodoo wraca wydarzenie łączące fanów kina klasy B i miłośniczki impro/stand-upu – PORA ZWYROLA!

Przypomnimy filmy Jesusa Franco – Orsona Wellesa filmowego trashu; autora wielu dzieł klasy B: filmów o krwiożerczych lesbijkach i szalonych mordercach; wielbiciela krwawych pocałunków i Liny Romay.

Franco był papieżem kina kampowego, wiecznym deprawatorem, niekwestionowanym królem sofpornograficznych horrorów wampirycznych. Na swoim koncie miał niemal 200 tytułów, które kręcił w stachanowskim tempie od końca lat 50. do samej śmierci. Wiele z jego filmów zyskało status kultowy.

W hołdzie mistrzowi już 26 sierpnia zaprezentujemy dwa z nich w ramach cyklu PORA ZWYROLA. Pierwszym będzie inspirowana Carmillą Sheridana le Fanu „Wampirzyca” (1973), w którym piękna wampirza hrabina życiodajną energię czerpie nie z krwi, ale z seksu oralnego.

Drugim tytułem będzie „Oaza żywych trupów” (1983) – specyficzne połączenie filmu zombie i nazisploitation: legendarny horror, w którym poszukiwacze złota muszą się zmierzyć z hordami zombiaków z zastępów Afrika Korps. Gdyby nie Oaza…, Zombie SS nigdy by nie powstał!

Seans odbędzie się z udziałem lektorów, na żywo interpretujących ekranowe perwersje. Jękom rozkoszy i krzykom przerażenia nie bedzie końca!

__
Pora Zwyrola powraca do Voodoo: Krwawa Noc z Jesusem Franco!

DATA: 26 sierpnia, godz. 19:00
Miejsce: Voodoo Club, Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A, WWA

tax: 20 pln (dostepne tylko na wejściu w dniu pokazu)

———————————————-

[ !!! UWAGA !!! ]

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.
——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin