tiktok logo

Other Vision VooDoo (Other Vision Rec. + Goście) / 27.10.2016 / / 20:00

CO: Najlepsza impreza i najlepsze koncerty

KTO: Other Vision Rec. + Goście
KIEDY: 27.10.2016
GDZIE: VooDoo Club – Al. Prymasa Tysiąclecia 48A
WSTĘP: 5PLN

Dobra muzyka czyni Twoje życie lepszym? Jesteś słuchaczem rapu? A może kibicujesz artystom tworzącym z pasji? Niezależnie do której grupy się zaliczasz mamy coś specjalnie dla Ciebie !
Zapraszamy wszystkich na czwartek z Other Vision Rec.

Other Vision VooDoo to pierwsza odsłona rapowej imprezy w VooDoo Club, która będzie mieć miejsce w ostatni czwartek października, czyli 27.10.

Już od godziny 20:00 zabierzemy Cię w niepowtarzalną hiphopową podróż po najciekawszych regionach warszawskiego undergroundu. Specjalnie dla Was tego wieczora zagra 6 składów, a każdy z nich stanowi niepodważalny dowód dlaczego prawdziwy hip hop ma się dobrze. Hostami tego jakże zacnego przedsięwzięcia będą Gregor oraz NGE.

Zagrają dla Was:
Fazowaty BJ – Muzykę Fazowatego opisują najlepiej te trzy słowa – bezkompromisowo, ulicznie, szczerze. Od samego początku jego przygody z rapem czyli roku 2008 z powodzeniem rozwija styl inspirowany zwykłym wielkomiejskim osiedlem.

Emte – 23 letni zajawkowicz z Pruszkowa. Członek UNDERDRAFTU. Jego muzyka broni się sama. Przyjdź i przekonaj się dlaczego.

Maraton x Czerwin – Nikt, na czele z opisywanym, do końca nie jest w stanie stwierdzić czy podpisywanie się dwoma pseudonimami to zabieg artystyczny czy pierwszy objaw postępującego rozdwojenia jaźni. W swojej twórczości stawia na szczerość i autentyczność, zadeklarowany miłośnik bum bapu. Niedawno ukończył pracę nad solowym koncept albumem „Łapy Precz!” , który ukaże się jeszcze w tym roku.

LOK – Człowiek zagadka. Utrzymuje, że od jego skillsów większe jest tylko lenistwo. Zapytany o kilka słów o sobie kazał napisać – „Podbij, poznaj”.

Bergmanis – Bergmanis rapuje od 2011 roku. Współzałożyciel i obecny CEO Other Vision Records. Na swoim koncie ma takie projekty jak „To Jest Sztos EP” nagrane z Fontamem oraz solowe „Lokowanie Produktu”. Obecnie swoje muzyczne działania skupia na pracy nad kolejnym solowym albumem.

Miper – Współtwórca i CO CEO Other Vision Records. Nagrywa od czterech lat. Ma na koncie wypuszczony na początku 2016 roku mixtape o wdzięcznym tytule „Ziemia Obiecana”. Jak sam przyznaje, Miper tworzy głównie pod wpływem chwili, a jego działania cechuje duża spontaniczność.

Lagi ラギ & BaQu – Duet z Warszawy, Lagi z Jedwabnego, BaQu z Przasnysza. Po kilkuletnim doświadczeniu scenicznym z obu stron nawiązali współpracę najpierw z ekipą Other Vision Rec., gdzie prócz współpracy czysto rapowej pełnią funkcje odpowiednio realizatora i grafika ekipy. Po serii epek, luźnych numerów i melanzy padła propozycja wspólnego materiału, która zaowocowała epką Masz coś pomóc?, osadzona muzycznie pomiędzy inspirowanym dawnym południem podziemiem ociekajacym basem z TR-808 i cykaczami a coraz bardziej mainstreamowym brzmieniem wciąż ewoluującego cloud rapu. Po premierze epki w kwietniu obaj nie zwalniają tempa, ale o tym wkrótce.

FonTam – Reprezentant Piastowa z rocznika 95. Od ponad 6 lat spełnia się artystycznie tworząc rap. Choć przygodę z nagrywaniem rozpoczął od działania w duecie, najlepiej czuje się w solowych projektach. Opiera swój styl na błyskotliwym bragga ubranym we flow pełne przyspieszeń i zabaw z rytmiką, a wszystko to okraszone jest typowym dla hiphopowej kultury buntem i przekorą w stosunku do innych raperów. Obecnie pracuje nad projektem „2tone” z Wrooblem oraz solowym mixtapem. Możecie znać go z serii „Mocny w japie” , w której FonTam daje pełny pokaz swoich umiejętności. Jeśli chcecie się przekonać jak Fonti radzi sobie z wykonaniem na żywo będziecie mieli ku temu okazję już w ostatni czwartek Października!

wydarzenie na fb