tiktok logo

OSADA VIDA live! Warszawa – VooDoo Club / 23.11.2018 / stage2 / 20:00

Osada Vida w nowej odsłonie wraca na scenę!

Po gorąco przyjętym koncercie premierowym w Katowicach, zespół zagra 23 listopada w VooDoo Club w Warszawie, promując nowy album „VARIOMATIC”.

Usłyszymy świeży, energiczny i przebojowy materiał w wersji live, a także utwory z poprzednich płyt i wcieleń zespołu, na nowo zinterpretowane przez obecnego wokalistę – Marcela Lisiaka i jego kolegów.

A to wszystko w porywającej oprawie wizualnej, wzbogacone o dodatkowe, niespotykane wcześniej w muzyce zespołu instrumentarium.

Nie może Was zabraknąć!

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Start: 20:00
Bilety: 40 zł – do nabycia poprzez serwis GoOut.pl oraz na bramce w dniu koncertu.

Zagrają :
Osada Vida
Art of Illusion

Osada Vida – progressive rock / SILESIA /
https://www.facebook.com/osadavida
http://www.osadavida.art.pl

Art of Illusion – progressive rock / BYDGOSZCZ /
https://www.facebook.com/pg/artofillusionband
http://www.artofillusion.info

1 czerwca 2018 ukazał się szósty, studyjny album zespołu pt. „VARIOMATIC”, który przynosi niesamowitą dawkę melodii, energii i muzycznej przestrzeni oraz kilka zupełnie nowych rozwiązań w postaci zachwycających partii saksofonu, wiolonczeli czy lutni arabskiej.

Warto wspomnieć o rewelacyjnych wokalach nowego nabytku zespołu – Marcel Lisiak prezentuje fragmenty zaśpiewane tak, że dzięki swojej przebojowości na długo zapisują się w pamięci Słuchaczy.

Płytę efektownie zapowiadał singiel „In Circles”, któremu towarzyszył porywający klip z udziałem sugestywnego i wciągającego aktora Michała Czerneckiego. Do obejrzenia tu:
https://www.youtube.com/watch?v=WWHAtcqosQQ
Dzień premiery zespół uświetnił prezentacją kolejnego singla: utwór „Fire Up” to kolejna porcja nowego oblicza Osada Vida!

Do sprawdzenia tu:
https://www.youtube.com/watch?v=0mmwsV_9v0s

Utwory utrzymywały się w czołówce listy Turbo Top w Antyradio. Album do kupienia na stronie www.variomatic.pl, w sieci Empik.com, dobrych sklepach muzycznych oraz na koncertach.

Organizator:

Osada Vida