tiktok logo

Blood Era Release Party ( Sphere x Ferosity x Lunacy x Species ) – Warszawa/ 06.05 / / 06.05.2022 / stage2 / 19:00

=============
!!!! UWAGA !!!

w związku z logistycznymi problemami powiązanymi z epidemią COVID jesteśmu zmuszeni przenieść koncert na nową datę (06.05.2022)

Przepraszamy za niedogodności

==================

Stowarzyszenie Moc Cooltury zaprasza na koncert z okazji wydania plyty Blood Era warszawskiego Sphere, ponadto zagrają Virulent Scourge, Ferosity oraz Lunacy.

VooDoo Club [ stage 2 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Wejście 19:00
Start 20:00

Bilety: 30 pln ( w przedsprzedaży w sieci Goout) / 40 pln ( na wejściu w dniu koncertu)

*Bilety dostępne pod linkiem:
https://goout.net/pl/bilety/blood-era-release-party-sphere+ferosity+inni/rmsm/

Zagrają:
Sphere ( Death Metal )
Lunacy ( Groove / Death Metal )
Ferosity ( Old School Death Metal )
Species (Thrash metal)

—————————————

▶▶▶ SPHERE – Warszawa, PL
https://www.metal-archives.com/bands/sphere/17922
https://www.youtube.com/user/Sphereband/
https://www.facebook.com/sphereband
https://soundcloud.com/damnedsphere
https://damnedsphere.bandcamp.com/

Sphere powstało w 2002 roku jako twór głęboko osadzony w death metalowej tradycji i takim zespołem pozostał.
Muzyka formacji osadzona jest w starej szkole brutalnego i agresywnego death metalu. Po nielicznych zmianach w składzie zespół nagrał w 2004r. demo „Spiritual Dope”, które zostało entuzjastycznie przyjęte przez metalowe podziemie. Następnie w 2006r. zespół wszedł do ZED Studio w Olkuszu aby nagrać swój debiut “Damned Souls Rituals” pod czujnym okiem Tomka Zalewskiego. Dzięki debiutowi zespół zagrał szereg koncertów między innymi na Metalmanii 2007 oraz jako support dla Vital Remains czy Master. Trzy lata później ponownie w olkuskim ZED Studio powstaje rewolucyjny album „Homo Hereticus”, który jest kontynuacją drogi obranej przez formację. „Homo Hereticus” to death metal w czystej postaci, czerpiący garściami ze starej szkoły death metalu, nie stroniący jednak od nowoczesnego spojrzenia na gatunek, posiadający w sobie piekielną dawkę masywnego groove czyniącego album bardzo przejrzystym, przebojowym i nośnym. Promując materiał zespół zagrał szereg koncertów między innymi przed Cannibal Corpse czy mini traskę w Irlandii Północnej.
W 2015r w Heinrich House nagrana została ostatnia płyta „Mindless Mass”, wydana przez Deformeathing Prod. Promocja płyty objęła 32 koncerty w 2015 i 2016r między innymi z takimi tuzami jak Cattle Decapitation, Disgorge, Cryptopsy, Obituary, Hour of Penance.
W październiku 2021r. po paru zmianach w składzie zespół wszedł do Janos Studio aby nagrać czwartą płytę zatytułowaną „Blood Era”. Wydanie nowej płyty zaplanowane jest na 6 maj 2022r. i ukaże się pod szyldem Deformeathing Production. Na płycie zaprezentuje się ponadto dwóch gości. Jednym z nich jest Damien Boynton znany przede wszystkim z występów z Vital Remains między innymi na dvd z Metalmanii 2007. Drugim jest nie kto inny jak Dave Suzuki czyli motor napędowy Vital Remains a obecnie Churchburn. Obaj panowie nagrali swoje partie w jednym utworze zatem zapowiada się wielki Reunion po 15latach.

⚡I am Death Incarnate https://youtu.be/jD4Polw9JpE
⚡ Icon of Sin https://youtu.be/KD_gntSpZWc
⚡ Red Hood (official video) https://youtu.be/wv1sJx_UPSk
⚡ Homo Hereticus https://youtu.be/zJgb-usVYds

▶▶▶ FEROSITY- Warszawa, PL
https://www.reverbnation.com/ferosity
https://www.facebook.com/Ferosity/
https://soundcloud.com/ferosity
https://ferosity.bandcamp.com
http://www.ferosity.com

Zespół FEROSITY założyli Piotrek, Marek i Tomek w 1999 roku. Ciągłe kłopoty ze skompletowaniem pełnego składu sprawiły, że przez parę lat był to tylko projekt studyjny.

W 2006 roku zarejestrowaliśmy materiał na pierwszą płytę, rozpoczęliśmy też koncertowanie. W 2007 roku „Overthrown Divinity” zostało profesjonalnie wydane przez wytwórnię REDRUM666. Jesień 2018, to premiera kolejnej (czwartej) płyty „Revelation Of Instanity” oraz zmiana na pozycji basisty.
Od teraz jesteśmy kwartetem.

⚡ They Rise https://youtu.be/1d0woxjOAOk
⚡ Last Remains Of Sanity https://youtu.be/Xxgy1_sQcQU

▶▶▶ LUNACY – Warszawa, PL
https://www.facebook.com/TheLunacyBand/
https://www.instagram.com/lunacybandpl/
https://linktr.ee/LunacyBandPL

Pomysł narodził się w 2017 roku, kiedy postanowiliśmy zamknąć projekt HORNAD. Ze starej załogi pozostały trzy osoby: Piotr „HORNADGit” Dobrowolski, Leszek Gołuński i Michał „Opos” Skolimowski.

W tym czasie stworzyliśmy epkę z trzema utworami zatytułowanymi Lunacy, nagraną w domu, zmasterowaną i zmiksowaną przez Adama Muszyńskiego.
Niestety, ponieważ nie było możliwości pracy nad resztą, praca została zamrożona na około dwa lata, więc teraz zaczynamy od nowa … dlatego nazywamy nadchodzącą epkę „COLD REBOOT”, z powodu całej tej sytuacji co stało się z nami, z ludzkością…

Przez te wszystkie bzdury zapominamy o tym, co jest naprawdę ważne. Umieramy w całej technologii. Jesteśmy jak androidy z książek sci-fi…

Może wszyscy potrzebujemy „zimnego restartu”…

⚡ Into Emptiness (Official Video) https://youtu.be/V7rnbSs_Etk
⚡ Mathematic Life (Official Video) https://youtu.be/u5RcKRvSGbc
⚡ Damned (Official Video) https://youtu.be/s9Gs5XTJ4IE

▶▶▶ SPECIES – Warszawa, PL
https://www.facebook.com/MetalSpecies
https://species1.bandcamp.com/release
https://www.instagram.com/species_of_metal/

Species to thrash metalowe trio z Warszawy powstałe w październiku 2018 roku. Po kilku miesiącach wspólnych prób zarejestrowali swoje pierwsze EP zatytułowane „The Monument of Envy”.

Do tej pory zagrali szereg koncertów w stolicy i w całej Polsce.

Niedawno zakończyli nagrywanie swojego debiutanckiego albumu utrzymanego w klimatach technicznego thrash metalu z wyraźnymi inspiracjami rockiem progresywnym z lat 60-tych i 70-tych.

Premiera płyty planowana jest na 2022 rok.

The Monument Of Envy EP:

⚡ The Monument Of Envy (Full EP 2019)
https://youtu.be/2TBNgoywUS0

——————————————-

[ !!! UWAGA !!! ]

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi zaleceniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID.
——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin