tiktok logo

Morhana x Lux Perpetua x Sunwalter [RU] w VooDoo Club / 13.10.2019 / stage2 / 19:00

Zagrają dla Was dwa warszawskie składy: Morhana i Lux Perpetua oraz goście z Rosji – Sunwalter, którzy odwiedzą nas w ramach swojej europejskiej trasy

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

start – 19:00
bilety – 25 pln

Zagrają:
Morhana (folk metal)
Lux Perpetua (power metal)
Sunwalter (power / heavy / black / sci-fi metal)

▶▶▶ M O R HA N A – Warszawa, PL
https://www.youtube.com/user/MorhanaOfficial/
https://www.facebook.com/morhanaofficial/
http://www.morhana.com

Jeden z pierwszych polskich zespołów folk metalowych, którego początki sięgają 2006 roku. Łączy zarówno ciężkie, jak i melodyjne brzmienia, osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakteru metalem.

Inspiracje folkowe muzycy Morhany czerpią z różnych części świata – odważnie sięgają zarówno po szybkie, skoczne motywy bretońskie, jak i po melodyjne, smutne pieśni osadzone w klimatach stricte słowiańskich. Większość tekstów natomiast odnosi się do mitologii nordyckiej.

Obecność instrumentów klasycznych nadaje utworom lekkość, co w połączeniu z ciężkim zapleczem gitarowym tworzy niespotykaną, wybuchową mieszankę. Wokale – z jednej strony męski – mocny, gardłowy, z drugiej kobiecy – wysoki i czysty dopełniają całości i tworzą unikalny charakter zespołu.

Zespół ma na koncie dwie płyty demo, EP-kę, oraz płytę długogrającą zatytułowaną „When The Earth Was Forged”, wydaną w grudniu 2015 r.

⚡ Dreamland (Official Video) https://youtu.be/CZ0PONqsy1M
⚡ The Traveller https://youtu.be/8fBicdJqn9U
⚡ Dreamland https://youtu.be/N2qp318ybuE

▶▶▶ L U X _ P E R P E T U A – Warszawa, PL
https://www.youtube.com/c/luxperpetuaband
https://www.instagram.com/luxperpetuaband/
https://www.facebook.com/luxperpetuaband/

Zespół powstały w 2008 roku z inicjatywy perkusisty, kompozytora i lidera Pawła Zasadzkiego aktualnie promuje swoje zeszłoroczne wydawnictwo pt. „The Curse of the Iron King”. Krążek, wydany nakładem włoskiej wytwórni Underground Symphony spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno dziennikarzy jak i fanów a jego pierwszy nakład rozszedł się w niecały rok.

Europejska trasa koncertowa, która jest podzielona na dwie części, na wiosnę tego roku dotarła min. na Ukrainę, Litwę, Łotwę oraz do Czech i Rosji. Jesienna część to kolejne koncerty w takich miejscach jak Wielka Brytania, Niemcy, Węgry, Rumunia i oczywiście Polska.

Na scenie Lux Perpetua to charakterystyczne połączenie perkusyjnych galopad, szybkostrzelnych riffów, melodyjnych solówek, wszędobylskiego, klangującego basu oraz górującego nad wszystkim, wysokiego wokalu – czyli w zasadzie wszystkiego tego, co fani power heavy metalu lubią najbardziej.

⚡ Husaria (Official Video) https://youtu.be/bMQV6z_vB8w
⚡ Eversong (Official Video) https://youtu.be/QHgE-4zuvJw
⚡ Army of Salvation https://youtu.be/VNt5vtb-yDA

▶▶▶ S U N W A L T E R – Город Королёв, Russia
https://www.youtube.com/user/SunwalterOfficial/
https://www.facebook.com/SUNWALTER.band/
http://www.sunwalter.com

Rosyjska formacja która balansuje na pograniczu power metalu, heavy metalu i black metalu, opierając swoją twórczość na tematyce UFO, podróży kosmicznych i eksploracji kosmosu.

Nietuzinkowe połączenie muzyki metalowej oraz futurystycznego show scenicznego pozwoliło zespołowi w krótkim czasie zyskać serca szerokiego grona odbiorców.

⚡ Planetary Protector (Lyric video) https://youtu.be/t_6CwcCrrA4
⚡ Fermi Paradox (live) https://youtu.be/IK1oR6nbigo


Osoby niepełnoletnie,potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin