METALOWY POCZĄTEK WAKACJI vol.2 / 28.06.2014 / / 19:00

DERISUM

Zespół powstał w 2011 roku. Początkowo działał jako formacja rockowa jednak szybko zaczął podążać w kierunku ciężkich i mrocznych dźwięków. W twórczości Derisum można usłyszeć wpływy ognistego portugalskiego gotyk metalu jak również zimne i ponure brzmienia black metalowych mistrzów z rejonu Hordland w Norwegii.

www.facebook.com/derisum

==================================================

ALIEN REMOVED

Zespół ALIEN REMOVED powstał w sierpniu 2011 roku w Ostrołęce. Inspirując się Monster Magnet, Velvet Revolver, RHCP, QOTSA, Foo Fighters i kilkoma innymi rozpoczęli długą przeprawę w poszukiwaniu własnego brzmienia, które można określić jako post grunge. Do tej pory zespół ma na koncie m. in. wygraną na Festiwalu ROCKOŁĘKA w 2012 roku, udział w Otwartych Wtorkach z NuPlays w klubie PROGRESJA i Festiwalu Emergenza. W 2013 roku zarejestrowane zostało 6 utworów, które trafiły na płytę promo.

SKŁAD:

Tomek Samsel – voc. & git.

Marek Macierakowski – bass & voc.

Bartek Dobkowski – drums

Rafał Kędzierski – git. & voc.

Konrad „Drabson” Drabot – git.

www.facebook.com/alienremoved

==================================================

MORHANA

Morhana jest zespołem wykonującym folk metal. Łączy ciężkie jak i melodyjne brzmienia,osiągając równowagę między muzyką folkową, a ostrym, ale nie pozbawionym charakterumetalem. Obecność instrumentów klasycznych nadaje utworom lekkość, co w połączeniu z ciężkim zapleczem gitarowym tworzy rzeczywiście wybuchową mieszankę. Wokale – z jednej strony męski – mocny, gardłowy, z drugiej kobiecy – wysoki i czysty dopełniają całości i tworzą unikalny charakter zespołu.

SKŁAD:

Maciej ” Dzidek” Dzido – wokal, gitara elektryczna

Karina „Kari” Duczyńska – wokal, flet

Laura Gantner – skrzypce

Grzegorz „Zombeck” Lewandowski – gitara basowa

Patryk „Blady” Marczak – gitara elektryczna

Igor Pisarek – perkusja

www.facebook.com/morhanaofficial

==================================================

ATERRA

Zespół powstał w Warszawie w lutym 2012 roku z inicjatywy Rajbaka (perkusja) i Tygrysa (gitara). Na początku był zajęciem czysto hobbystycznym ale po dołączeniu drugiego gitarzysty Carusa zaczął brzmieć bardziej profesjonalnie, co doprowadziło do powstania nowych utworów i wzrostu apetytu na występy publiczne. Jesienią 2012 do składu dołączyli Bereth (bas) i Suchy (wokal). W marcu 2013 roku szeregi zespołu zasilił producent muzyki alternatywnej – Aero a grupa nagrała 6-utworowe demo-„setkę”, które było wykorzystywane do celów promocyjnych. 5 lipca 2013 roku w Club Rock w Warszawie zespół zagrał swój pierwszy koncert, zapełniając po brzegi salę i otrzymał baaardzo pochlebne recenzje warszawskiego świata muzycznego. W październiku 2013 grupa nagrała singiel „Empty rules&cold conclusions”, który wielokrotnie był na pierwszym miejscu listy przebojów Radia Aspekt a 6 grudnia zespół zdobył nagrodę publiczności na ogólnopolskim konkursie, który odbywał się w klubie Progresja. Z początkiem 2014 roku skład opuścił wokalista Suchy a jego miejsce na chwilę zajął Szwagier występujący wcześniej w warszawskim Confusion.
Aktualnie za wokal odpowiada Caruso. ATERRA gra szeroko pojęty metal z elementami innych gatunków, poszukuje nowych brzmień i na pewno Was zaskoczy!

www.facebook.com/aterrapl

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Po koncertach: AFTER PARTY w klimatach Rock-Metal!

START: 19.00, WSTĘP: 15 zł
OD 23:00 AFTER, WSTĘP 5 zł, ZAGRA DJ EJSID !!
MIEJSCE: VooDoo Club,
ul. Bema 65, Warszawa

https://www.facebook.com/VD.alternative

Zapraszamy!