Men Of The Wild Age/Running Red/We Hate Roses // / 17.08.2018 / stage3 / 19:00

17.08 na Letniej scenie VooDoo zagrają w kolejności alfabetycznej: Men Of The Wild Age, Running Red i We Hate Roses. Trzy zespoły zgadały się, żeby zagrać Wam porządną dawkę stonera/metalowego groove’u/grunge’u/post rocka. Generalnie zostaniecie miło wciśnięci w gęste, sierpniowe powietrze. Zapraszamy!

wstęp: całkowicie za darmo
piwo: musicie kupić sobie sami w VooDoo 😉

Men Of The Wild Age (MOTWA) – warszawski zespół stoner/hard rockowy, założony latem 2016 roku. Muzyka zespołu czerpie swoje inspiracje z klasyki gatunku stoner, doom i hard rocka. Na utwory składają się mocne riffy, przesterowane, ciężkie siedmiostrunowe gitary i pełen wyrazu śpiew.
W marcu 2017 roku zespół nagrał studyjny singiel „Mad Man”, a w październiku EP-kę „The Road”. Po zmianie na miejscu perkusisty na początku 2018 roku, kapela odświeżyła materiał i przygotowała kilka nowych utworów na najnowszy album odradzając się jak feniks z popiołów.
Mimo krótkiej działalności zespół wygrał już I edycję Mordor Music Festiwal, oraz zdobył nagrodę publiczności tego festiwalu, jak również zajął II miejsce w przeglądzie zespołów rockowych Riff Master 2017.
Kanał YT: h
ttps://www.youtube.com/channel/UC0Uv5aiKG6djINlKtpd9Q5w

Running Red piszą o sobie: Jest nas pięciu, jesteśmy dorośli i w przerwach od bycia poważnymi ludźmi gramy metal. Lubujemy się w tłustych riffach oraz bujających rytmach. Muzyką wyładowujemy frustracje. Grają: groove metal / alternative / stoner

We Hate Roses to trzy dziewczyny i bębniarz. Grają surowy, melodyjny grunge z elementami punka i stonera. Są wściekli, smutni, ładni, brzydcy, marudni, pobudzeni i robią z tego muzykę. Świetnie się bawią. Inspiracją jest wszystko, dosłownie – wszystko, każdy wyrósł w nieco innym klimacie, ale na założenie zespołu największy wpływ miały takie kapele z lat 90 tych jak L7, Hole czy Nirvana. Do tej pory zespół zagrał wiele koncertów, wydał d.i.y. EPke TRINITY i zdążył na dobre zagościć na polskiej scenie muzycznej. Właśnie ukazała się LP BITCHCRAFT.

BITCHCRAFT on Spotify:
https://open.spotify.com/album/0c5rCNng9FxPmt8asCvXVv?si=KcHZhlneScK9_miXoAzckw