tiktok logo

Manipulation, EmpatiC, Aterra + Warband – 'Ruined Ecstasy Tour 2015′ / 25.10.2015 / / 19:00

Satanath Records & Terrasound Records prezentuję wspólną trasę polskich zespołów metalowych Manipulation (Gołdap) oraz EmpatiC (Ostrołęka). Wspierać ich będą metalowcy z Aterra (Warszawa) oraz gość.

Kto zagra :

MANIPULATION (Gołdap)
Zespół powstał 11.09.2001 roku w Gołdapi. Muzyka jaką gra Manipulation to szeroko pojęty metal. Gołdapianie posiadają na koncie 3 płyty, 1 mini album, 2 demówki oraz udział w składance Tribute to Carcass wydanej przez amerykańskie Metal Centre.
więcej info na:
https://www.facebook.com/manipulation.net

EMPATIC (Ostrołeka)
Zespół powstał w grudniu 2005 roku w Ostrołęce, a jego muzykę można określić jak metal z pogranicza deah i thrash metalu. Utwory grupy oscylują wokół tematyki śmierci, wojny i cierpienia. EmpatiC obecnie związany jest austryjacką wytwórnią Terrasound Records i ma na swoim dorobku dwa albumy studyjne – ‘Gods of Thousand Souls’ oraz ‘Ruined Landscape’.
W tym roku zespół obchodzi X lecie istnienia.
więcej info na:
www.facebook.com/empatic.info
www.empatic.com

ATERRA (Warszawa)
W skład zespołu wchodzą: Caruso(wokal, gitara), Tiger(gitara), Bereth(bass), Rajbak(perkusja), Aero(sampler). Chłopaki kochają występy na żywo o czym świadczy spora liczba koncertów oraz to, że byli polskim supportem ARCH ENEMY oraz legendy amerykańskiego hard-cora M.O.D. Aktualnie grupa nagrała debiutancką płytę pt.”All Born in Pain” i materiałem z tej płyty chętnie Was poczęstuje!
więcej info na:
https://www.facebook.com/aterrapl

+ WARBAND (Warszawa)
Po zmianie składu zespół Warband wraca na scenę z niezmienionym repertuarem! Znowu będzie szybko, głośno i brutalnie! Chłopaki nie stronią od piwa, mięsistych riffów i solówek ostrych niczym brzytwa. Zabójcza dawka prawdziwego metalu dla prawdziwych headbangers! Przygotujcie mocne buty, kolce i nasmarujcie gardła, bo to nie jest muzyka dla słabych. Na scenie zobaczycie Zetę (gitara solowa), Morka (wokal), Johnny’ego (bas, wokal) i…to już niespodzianka, kto zasiądzie za bębnami warszawskiego Warband. Jedno tylko może być pewne: będzie głośno!
https://www.facebook.com/Warband

ZAPRASZAMY!

wydarzenie na fb