Magic Sword // Droid Bishop // Favorit89 / 27.10 / / 27.10.2022 / stage1 / 19:00

Deerhunter Booking oraz VooDoo Club serdecznie zapraszają na pierwszy i jedyny występ synthwave’owej grupy Magic Sword.

Magic Sword [Idaho // USA] [Synthwave // Darksynth // Retrowave]

Magic Sword to amerykańskie elektroniczne trio z Boise w stanie Idaho. Znani są z tego, że podczas występów noszą peleryny i maski, aby nie odsłaniać twarzy ani ciał. W skład zespołu wchodzą The Keeper (czerwony, klawisze, audiowizualne), The Seer (niebieski, gitara) i The Weaver (żółty, perkusja).

Twórczość tria to ponadczasowa opowieść o dobru i złu opowiedziana za pomocą stale rozwijającej się powieści graficznej; każdemu rozdziałowi towarzyszy oryginalna, ciężka syntezatorowa ścieżka dźwiękowa, a także wciągające występy na żywo.

Magic Sword powstał w 2013 roku. W tym samym roku wydali swój debiutancki album długogrający zatytułowany Magic Sword Vol. 1 w 2013 roku na temat Tender Loving Empire. Wraz z albumem trio wydało komiks o tym samym tytule. W 2016 roku trio wydało swoją pierwszą EP-kę w Size Records zatytułowaną Legend. Trasa koncertowa w 2022 roku promuje ich ostatnie wydawnictwo, album Endless.

https://www.facebook.com/magicswordmusic
https://www.instagram.com/magicswordmusic/
https://magic-sword.bandcamp.com

Droid Bishop [USA] [Synthwave // Retrowave // Spacesynth]

Droid Bishop to amerykański artysta, klawiszowiec i autor tekstów. Muzyka projektu to umiejętna kombinacja fascynacją latami 80. XX wieku z futurystycznym dźwiękowymi krajobrazami. Słuchając tej muzyki niejednokrotnie nasuwają się skojarzenia z muzyką Jean Michel-Jarre’a czy Vangelisa.

https://www.facebook.com/DroidBishop
https://www.youtube.com/user/DroidBishopMusic
https://www.instagram.com/droidbishop/
https://droidbishop.bandcamp.com/
https://linktr.ee/droidbishop

Favorit89 [Kraków, Polska] [Synthwave // Synthedelic]

Producent muzyczny i live-act’owiec łączący w swojej twórczości żywiołowy retro vibe, szczyptę metalowego brudu oraz kwaśne, organiczne brzmienia. W 2016 roku rozpoczął swoją drogę w klimacie synthwave. Inicjując cykl SynthRunner rozpropagował brzmienia elektroniki lat 80 na terenie Polski. Oldschoolowa fonia była początkiem jego muzycznej ekspresji, ale wrodzona chęć poszukiwań i eksploracji nieznanego, kieruje go w coraz mniej oczywiste rejony, gdzie tworzy swój indywidualny styl, nacechowany połamanym bitem i mocną syntezatorową psychodelą. Na swoim koncie ma 4 albumy, a każdy z nich to kolejny rozdział opowieści o człowieczeństwie. Założyciel kolektywu Cyberpunch, organizator imprez, ilustrator i twórca cyberpunkowych dekoracji.

https://www.facebook.com/favorit89
https://www.instagram.com/favorit.89
https://open.spotify.com/artist/3GmVg5H4r1AXJgV23NVGkn…

VooDoo Club [ stage 1 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Wejście – 19:00

Informacje o biletach:
– 69
– 79
– 99

link do biletów : https://goout.net/pl/bilety/magic-sword+droid-bishop/sevn/

——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin