Magic Sword x Droid Bishop / 27.10 /

Deerhunter Booking oraz VooDoo Club serdecznie zapraszają na pierwszy i jedyny występ synthwave’owej grupy Magic Sword.

Magic Sword [Idaho // USA] [Synthwave // Darksynth // Retrowave]

Magic Sword to amerykańskie elektroniczne trio z Boise w stanie Idaho. Znani są z tego, że podczas występów noszą peleryny i maski, aby nie odsłaniać twarzy ani ciał. W skład zespołu wchodzą The Keeper (czerwony, klawisze, audiowizualne), The Seer (niebieski, gitara) i The Weaver (żółty, perkusja).

Twórczość tria to ponadczasowa opowieść o dobru i złu opowiedziana za pomocą stale rozwijającej się powieści graficznej; każdemu rozdziałowi towarzyszy oryginalna, ciężka syntezatorowa ścieżka dźwiękowa, a także wciągające występy na żywo.

Magic Sword powstał w 2013 roku. W tym samym roku wydali swój debiutancki album długogrający zatytułowany Magic Sword Vol. 1 w 2013 roku na temat Tender Loving Empire. Wraz z albumem trio wydało komiks o tym samym tytule. W 2016 roku trio wydało swoją pierwszą EP-kę w Size Records zatytułowaną Legend. Trasa koncertowa w 2022 roku promuje ich ostatnie wydawnictwo, album Endless.

Droid Bishop [USA] [Synthwave // Retrowave // Spacesynth]

Droid Bishop to amerykański artysta, klawiszowiec i autor tekstów. Muzyka projektu to umiejętna kombinacja fascynacją latami 80. XX wieku z futurystycznym dźwiękowymi krajobrazami. Słuchając tej muzyki niejednokrotnie nasuwają się skojarzenia z muzyką Jean Michel-Jarre’a czy Vangelisa.

+TBA

VooDoo Club [ stage 1 ]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Wejście – 19:00

Informacje o biletach:
– 69
– 79
– 99

link do biletów :
https://goout.net/pl/bilety/magic-sword+droid-bishop/sevn/

——————————————–
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego

REGULAMIN KLUBU dostępny pod adresem
https://www.voodooclub.pl/strona/regulamin