M/Syco, Outsane, Departed, Crosswave / 17.02.2017 / stage2 / 19:00

Hop hyc 17 lutego (piątunio) do VooDoo Club (Stage 2) na tłuściutki metalowy wpierdol w ramach FUCK IT ALL FEST. Przybądźcie na 19.00, bo rozpoczynamy chyżo. Bileciki tylko po dyszeczce, ażeby każdemu zostało na piwerko. Oczekujcie solidnych groove’ów, podwójnej stópki, trochi breakdownów, industrialnych klimatów, a i trochę densów będzie. *** Az nóżka sama tupta. 

***[EDIT]: a koleżanki dostaną sympatyczne męskie ryjki.

Towarzyszyć Wam w tańcach bedo:

M/syco (Alternative/electro/core – Warszawa)
Departed (Metal/Deathcore – Warszawa)
Crosswave (Crossover electro metal – Lódz)
outsane (HC/Groove metal – Warszawa)

M/SYCO
Trochę geja, poza tym wpierdol. Mamy śmieszne twarze, ale nie połykamy. Zapewnimy wesołe pląsy, bo u nas trochę Slipknota, trochę Fear Factory, trochę DJ Tiesto. Także tego. To nasze pierwsze wyjście z dupy, wiec zapraszamy na śmierdziuszki ♥ #defmetalchamyiprostaki

https://www.facebook.com/misyco/

OUTSANE
Outsane robi na scenie totalny rozpierdol. Gra ciężką, gitarowa muzę, która na Twojej playliscie nie pokłóci sie z rockiem, metalcorem czy stonerem. Nikogo nie obchodzi kiedy powstał zespól Outsane i w jakich okolicznościach, kto kiedy dołączył i po co. Nawet nas to nie obchodzi. Na koncie 3 EPki, kilkadziesiąt koncertów, kilkaset odwołanych prób i miliony świetnych chwil, które sprawiają, ze dalej jest ogień. Outsane jest narkotykiem twardym podawanym dousznie. Do słuchania zespołu przyznaje się zarówno skompromitowana opozycja, jak i arogancka władza. Warto dodać, ze na koncertach zespołu nie odnotowano żadnych rytualnych morderstw tak na zwierzętach, jak i ludziach. Podczas pierwszego od dłuższego czasu koncertu w Warszawie zespól będzie świętował 38. urodziny frontmana, Michała „Elvisa” Gotarda, od którego pseudonim zapożyczył amerykański gwiazdor i ikona popkultury XX wieku Elvis Aaron Presley.

https://www.facebook.com/outsaneband/

CROSSWAVE
Zespól założony w Lodzi pod koniec 2012 roku przez trzech gości mających zupełnie inne inspiracje muzyczne, aczkolwiek dążących do wspólnego celu – stworzenia muzyki świeżej, oryginalnej, niekiedy bardzo pokręconej. Zaowocowało to tworzeniem utworów w stylu crossover, będącego w tym wypadku mieszanka nowoczesnego alternative metalu, industrialu, harsh electro oraz muzyki symfonicznej. W 2013 roku zostało wydane krótkie demo „Devil Exorcises, Master Obeys?” a na 2017 planowana jest premiera debiutanckiego albumu „Dangerous Minds Inc.”.

https://www.facebook.com/crosswave.band

DEPARTED
Założone w Warszawie Departed istnieje od 2005 roku.
Nasza muzykę można określić jako mieszankę szwedzkiego melodyjnego death metalu, sceny metal i deathcore”owej oraz wpływów thrash metalu i hc. Uwielbiamy koncertować, dzieliliśmy już scenę między innymi z Hedfirst, Lostbone, Chain Reaction, Totem, Explozer, Dahaca. Aktualny skład zespołu to: Rob – vox; Vitek – perka; Qba – git; Mario – git; Remi – bas
Dyskografia:
2011 – „Go Kill Yourself” demo
2013 – „Left For Vultures” EP
Aktualnie zespół pracuje nad nową EP, która zapowiada się na najcięższy materiał zespołu!

https://www.facebook.com/departedpl/

Soł dziewczynki i chłopaczki. FUCK IT ALL i do zobaczenia pod sceną.
Matt M/SYCO