tiktok logo

Little Dirty Boardgames # 11 / 21.09.2023 / stage1 / 19:00

Edycja jedenasta!

💕🤎💕 Różowe szaleństwo niczym wybuch bomby atomowej ogarnęło również i nas, dlatego ta edycja odbędzie się pod hasłem: barbenheimer! 💕🤎💕

Oba filmy są rewelacyjna inspiracją na strój na planszowki. Barbie, Ken, Oppenheimer, a może Albert Einstein? Jesteśmy ciekawi jak tym razem nas zaskoczycie!

Uwaga! Uwaga! KONKURS!!!

Dobierzcie swój strój z wyjątkową starannością, albowiem każdy z uczestników imprezy będzie mógł oddać swój głos na najlepiej ubrana postać żeńska i męska. Po przeliczeniu głosów wyłonimy zwycięska parę Może to właśnie Ty wygrasz drobny upominek?

Standardowo zagramy w zwykłe gry, niekoniecznie że zwykłymi zasadami.

Spotkaj się z Nami i sprawdź w grze, jak bardzo jesteś kinky!

Wieczór pełen gier, i wspólnej zabawy.

Jeszcze więcej kinki gier!

Uczestnicy wydarzenia będą mieli do swojej dyspozycji połowę klubu wraz z barem oraz krzyżem. Impreza jest imprezą prywatną, obowiązują zapisy przez fetlife.

https://fetlife.com/events/1352986

Musisz kliknąć going lub maybe i poczekać na akceptację! Jeśli chcesz przyprowadzić osobę towarzyszącą, która nie ma konta na fl napisz do nas maila z krótkim opisem tej osoby lil.dirty.scrt@gmail.com. Zapisy przez maila tylko dla osób towarzyszących! Listę gości zamykamy o godzinie 12:00 w dniu imprezy.

LISTA GOŚCI PODLEGA WERYFIKACJI!!!! UPEWNIJ SIĘ, ŻE MASZ AKCEPTACJĘ.

Wejściówka na imprezę kosztuje 40zł, płatne przy wejściu. Przygotuj odliczone pieniądze, będzie Nam łatwiej! W cenę wliczone jest piwo lub napój bezalkoholowy dostępne w barze.

Organizator zapewnia kilka gier, w tym kinkowe, jednak jeśli masz jakieś swoje ulubione, zabierz je ze Sobą!

Nie obowiązuje dress code! Ubierz się tak jak lubisz, dozwolona jest nagość oraz wszelkie fetyszowe/kinkowe stroje.

Na terenie klubu obowiązuje zakaz robienia zdjęć, wyjątkiem jest ścianka do selfie na końcu sceny! Zdjęcia robimy tylko w kierunku ścianki! Należy pilnować, aby na zdjęciu znalazły się tylko osoby, które tego sobie życzą!

Chcesz znać więcej osób, które pojawią się na imprezie, dołącz do Little Drity Secret na discordzie.
https://discord.gg/7w9vxSpjCV

Uwaga!!!
***Organizator zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia uczestnika jeśli uzna, że ten zagraża bezpieczeństwu innych uczestnikow, nawet jeśli uczestnik był na liście gości***

***Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia z imprezy uczestnika jeśli uzna, że ten zagraża bezpieczeństwu innych uczestników, wpisowe nie podlega zwrotowi***

Jeśli masz chęć sprzedawać na Naszej imprezie Swojej wyroby, musisz to zgłosić do Organizatorów i otrzymać zgodę. Każda samowolna sprzedaż będzie skutkowała usunięciem z imprezy.

Regulamin:
https://fetlife.com/users/15781421/posts/8861514