Letnia Scena VooDoo (Przegląd pierwszy) / 10.07.2014 / / 20:00

Zapraszamy na pierwszy przegląd Letniej Sceny VooDoo.

Zaprezentują się zespoły:

AVA

Zespół powstał 1 czerwca 2007 roku z inicjatywy perkusisty Macieja Tarapacza. Nazwa zespołu wywodzi się od nazwy starożytnego miasta w środkowej Birmie. Od daty powstania zespół dzielił scenę z pierwszoligowymi polskimi bandami takimi jak Lady Pank, Perfect, Golden Life, Szymon Wydra i Vavamuffin. Do niedawna trzon zespołu tworzyły 3 osoby – Maciej Tarapacz (perkisja), Bartłomiej Zbroszczyk (gitara) oraz Marek Molak (wokal). Ostatnią osobą, która dołączyła do zespołu jest basista Janek Drzewiecki.
AvA znana szerszej publiczności ze ścieżki dźwiękowej do popularnego serialu „Barwy Szczęścia” emitowanego od kilku lat na antenie TVP2 szykuje się obecnie do wydania swojego debiutanckiego krążka. Wokalistą zespołu jest aktor występujący w serialu w roli Huberta – Marek Molak. Na płycie ukaże się w całości autorski materiał muzyków, zawierający m.in. takie piosenki, jak Anioł, Wiara czy Zegarmistrz, które widzowie TVP2 mieli już okazję usłyszeć w ścieżce dźwiękowej serialu.

http://ava.info.pl/

====================================================

JUSTICE THEORY

Zespół z Grodziska Mazowieckiego, wykonujący muzykę inspirowana nową falą Amerykańskiego Heavy Metal’u. Justice Theory działa od 1’go września 2012. Skład kapeli był formowany 3 razy, za każdym razem z inną koncepcja muzyki. Trzecia próba skompletowania składu zaowocowała debiutem scenicznym 19’go kwietnia 2013. Zespół zagrał cztery koncerty lecz musiał pożegnać perkusistę. Długa przerwa od koncertowania i regularnych prób została przerwana w momencie, gdy do zespołu dołączył Krzysztof Molga. Po półrocznym przygotowaniu zespół wyszedł z nowym materiałem, który zaprezentował 22’go marca 2014.

https://www.facebook.com/justicetheory

====================================================

ZAMORDISM

Rock’N’Roll Przeciwko Muzyce od 2008 roku / Rock’N’Roll Against the Music since 2008 m/

https://www.facebook.com/Zamordism

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Otwarcie drzwi o 19:00
Pierwszy koncert o 20:00
Wstęp free!