tiktok logo

Letnia Scena VooDoo – KT.Green x Masło x Shade / 21.07.2018 / stage3 / 19:00

Serdecznie zapraszamy na koncert w ramach Letniej Sceny VooDoo!

wystąpią:

KT. Green

Przyjemna muzyka w rockowym odcieniu. Klimatycznie energiczna gitara, rytmicznie leworęczny bas, niestandardowo dynamiczne bębny..wszystko okraszone niesztampowym wokalem..

Skład:
Dorota Bąkała – wokal
Michał Bąkała – gitara
Piotr Paszyński – bas
Aleksandr Sasza Ovsyannikov – perkusja

https://www.facebook.com/ktgreenband/

Masło

Zespół MASŁO pochodzi z Warszawy. Powstał w 2014 roku. Gra tłuste bity (jak na masło przystało) w klimacie rocka, funku, a przede wszystkim kolorowych lat 80. Masło, to połączenie muzyki z radością. Radości z przyjaźnią. Przyjaźni z pasją. A na koniec to wszystko zostało posypane gwiezdnym pyłem. Poza grą w zespole myślimy o grze w zespole. Słuchamy dźwięków miasta. Szukamy w nich inspiracji.

Skład zespołu:

Dominika Szubańska – wokal,
Grzegorz łałała Błoński – gitara,
Grzegorz Wiśniewski – bas,
Michał eddy Romanowski – perkusja.

https://www.facebook.com/masloband/

Shade

Zespół SHADE to muzyczny duet, który łączy w sobie piękno i subtelność melodyjnego rocka z nieco bardziej progresywnym repertuarem instrumentalnym. Długi utrzymujący się nastrój z elementami improwizacji pokazują, że Michał Adamowicz (gitara, klawisze, wokal) oraz Remigiusz Kurec (perkusja, wokal, klawisze) potrafią zainteresować nie tylko docierającymi do serca balladami, ale zabrać każdego w wyjątkową muzyczną podróż po różnych odcieniach klasyki rocka. Autorskie utwory zespołu działają na wyobraźnię i sprawią, że odcień SHADE na stałe zagości w Waszym muzycznym guście.

https://www.facebook.com/RedGlassBand/

Otwarcie – 18.00
Start koncertów – 19.00