tiktok logo

Letnia Scena VooDoo Club II Burn The Map II Cerber II STEAM / 03.08.2018 / stage3 / 18:00

Cześć!

Zapraszamy wszystkich na solidną dawkę metalu w 3 odmianach.
Trzy zespoły, trzy różne strony ciężkiego grania. Poniżej opisy.

Burn The Map

Gramy ze sobą od kilku lat. Nasza muzyka inspirowana jest muzyką lat 90. i początku nowego milenium. Łączymy to z tym co lubimy we współczesnej muzyce. Nazywamy to „progresywnym rap corem”. Lubimy, gdy muzyka porusza ciało i umysł, dlatego gramy mocno, melodyjnie, ale nie brakuje też tego, co rusza od prawie 5 dekad fanów kultury hip hopowej, czyli groove’u. Po małych perturbacjach w składzie zespołu postanowiliśmy wrócić ze zdwojoną siłą. Jesteśmy w trakcie nagrywania albumu.

Cerber

https://www.facebook.com/CerberBand/
https://cerber.bandcamp.com/
https://www.instagram.com/cerberszmato/
https://www.youtube.com/playlist?list=PLjM_X0Ri9rg82natJt0kN8Ny0_53VVajr

Zespół CERBER istnieje bez najmniejszej nawet przerwy od 2010 roku. Jego rdzeń stanowi warmiński demon Wiśnia. Towarzyszy mu dwóch zaślepionych nicością kompanów – od 2013 roku Smoluch a od 2018 – Alex.

Razem tworzą zespół, którego gra wprowadza słuchacza w stan dyskomfortu. Koncerty CERBER to ropiejący rytuał szalonego tańca. Doświadczenie nie podobne do żadnego innego.

Muzykę CERBER charakteryzuje unikalny, hardcore’owy sznyt wymieszany z ciężkim, błotnistym sludge metalem. Ponadto obecność melodii jest czasem tak bardzo intensywna jak jej brak. Nieszablonowe kompozycje, liryki i zupełnie nowe połączenia dobrze znanych komponentów to czarny sztandar CERBER.

S.T.E.A.M official

Warszawski zespół poruszający się w stylistyce progresywno-metalowej z mocnym wpływem djentu, oraz elementami elektronicznych brzmień.

W 2016 r. zespół wydał debiutancki, dobrze przyjęty album WARP.

Obecnie w składzie: Adam Fabian Szewczyk – wokal, Tomasz Szałkowski – gitara, Mikołaj Szałkowski – gitara, Michał Biernacki – perkusja.

Zespół szykuje się do wydania drugiej długogrającej płyty „Osiris”.

Impreza pod znakiem RAPCORE/HC/DJENT! Będzie ogień!