tiktok logo

Lady Strange, Mith, On The Wings, Rixari | Light The Dark tour / 07.12.2018 / stage2 / 19:00

W nowej odsłonie i po raz pierwszy w całkowicie nowym składzie! Lady Strange we współpracy z Quality Hard Rock prezentuje LIGHT THE DARK TOUR 

Finałowy koncert pierwszej części trasy LS odbędzie się właśnie w Warszawie w niesamowitym i nieocenionym towarzystwie Mith, On The Wings oraz RIXARI W VooDoo Club

VooDoo Club
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65),
01-242 Warszawa

Drzwi: 19:00
Start: 19:30
Bilety: 20 PLN

Zagrają:
Lady Strange
On The Wings
RIXARI
Mith

Lady Strange – Hard Rock / Rock’n’Roll ( WARSZAWA )
https://www.facebook.com/ladystrangeofficial/

Styl zespołu można umiejscowić w ogólnie pojętej muzyce okołorockowej. Staramy się nie zamykać naszej twórczości w ramy gatunków, ale najbliżej nam do połączenia współczesnej muzyki rockowej z elementami funku, grunge’u, a czasem nawet popu.

Jeżeli lubisz kino 7D, na naszym gigu poczujesz się jak na odjechanym seansie! Oprócz dźwięków i obrazów, chcemy przekazać wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas tworzenia muzy. Chcemy także Waszej interakcji, aby w naszym małym teatrze widz stał się twórcą, a twórca widzem.

https://www.youtube.com/watch?v=ugK7yJzLxKk
https://www.youtube.com/watch?v=LF9taO8XhC0

On The Wings – Hard Rock / Rock’n’Roll ( WARSZAWA )
https://www.facebook.com/OnTheWingsband/

Zespół z Warszawy grający przebojowy hard rock. Za mikrofonem stoi najdziksza kocia polskiego rock’n’rolla. Na gitarze basowej szaleją najseksowniejsze kobiece palce w Polsce.

https://www.youtube.com/watch?v=ichq5AB8YGk
https://www.youtube.com/watch?v=7N09ewJV788

RIXARI – Hard Rock / Heavy Metal / Progressive Meta ( RADOM )
https://www.facebook.com/RIXARI-1576098632609269/

Zespół powstał w 2013 roku i z małymi zmianami w składzie tworzy muzykę i gra koncerty. Większość muzyków jest z Radomia, gramy szeroko pojęty nu metal, progmetal, hard rock. W niedługim czasie planujemy wydać naszą pierwszą EP.

https://soundcloud.com/rixari-prog-metal/tracks

Mith – Hard Rock / Alternative Rock ( WARSZAWA )
https://www.facebook.com/mithband/

Na tle klarownej kanonady basowo-perkusyjnej wybrzmiewa przemyślane, ostre brzmienie gitary oraz głęboki i mocny damski wokal – to Mith, młody warszawski zespół, który gra hard rocka, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Od ponad czterech lat muzykujemy w tym składzie, tworząc coraz to nowe utwory i koncertując na wielu, mniejszych i większych, festiwalach. Staramy się wkładać w muzykę jak najwięcej energii i pasji, dzięki którym jesteśmy współpracującym jednym organizmem.

Można było nas usłyszeć na scenach klubów muzycznych (chociażby takich jak Fugazi, Mechanik, czy Voodo club), festiwalach młodzieżowych (lista w zakładce „Nagrody”) i na
większych wydarzeniach, takich jak Juwenalia Politechniki, Rock On, Imagine Festival.

W 2014 roku wydaliśmy EPkę, a we wrześniu 2015, czerwcu 2016 i lutym 2018 single. Wkładamy swoje wszystkie siły, aby realizować nasze pomysły w jak najciekawszy, przy tym w (mamy nadzieję) sukcesywny sposób bawiąc się muzyką. Zresztą, przekonaj się
sam!

https://www.youtube.com/channel/UCUzjTCq1nH7Wezm-H1cz4YQ


Organizator: Quality Hard Rock