tiktok logo

Koncertowe urodziny Patryka Pawelca / 10.03.2018 / stage2 / 18:00

Cześć wszystkim! Jestem sobie Patryk i w roku 2018 postanowiłem sobie wyprawić huczne urodziny. Zapraszam wszystkich, którzy tak jak ja kochają dobrą muzykę!!!

Niektórzy z Was pewnie znają mnie z koncertów, które organizuję pod banderą Sick Behaviour Events & Management. Klub VOODOO jest szczególnie bliski memu sercu, gdyż tu organizowałem swój pierwszy gig w stolicy (Heat Affected Zone, 23.09.2016.) toteż właśnie tutaj urodzinowe balety się odbędą. 🙂

Ten szczególny dla mnie dzień uświetnią zaprzyjaźnione zespoły:

Evil Walks
Z tymi dżentelmenami jestem od samego początku (swój drugi koncert w karierze zagrali na organizowanym przeze mnie HAZ Feście (12.08.2016, Pub Czerwona Cegła, Gliwice), gdzie zgromadzili pod sceną rekordową publiczność. Przeciętne coverbandy po prostu stoją i grają nieswoje utwory w niezmienionych aranżacjach. Panowie z Evil Walks dbają o to by każdy ich koncert przywodził na myśl show legendarnego australijskiego kwintetu. Odpowiednie stroje i smaczki w rodzaju angusowego 'duck-walk’ tylko dodają występom chłopaków autentyczności.

We Hate Roses
Ten skład właściwie rozpoczął moją działalność na własną rękę w rock and rollowym półświatku. To te atrakcyjne i utalentowane Panie (no dobra, plus jeden utalentowany dżentelmen 😛 ) headlinowały na pierwszym koncercie zorganizowanym przez Sick Behaviour Events (02.07.2016., Pub Czerwona Cegła, Gliwice + Heat Affected Zone & Cactus Carnage). Nisko, ciężko, duszno i tak ma być!!! Bez tej ekipy ten koncert nie mógłby się odbyć!

Fellows Tale
Przy okazji organizacji warszawskiego koncertu grupy The Tree żeby obdzielić koszta, musiałem zatrudnić do gigu jeszcze cztery zespoły. No i bardzo dobrze, bo poznałem Fellows Tale, którzy sami się zgłosili, że chcą grać. To zapoczątkowało owocną znajomość (potem miałem zaszczyt ich gościć na koncercie w klubie Metal Cave, 29.04.2017.). Każdy koncert to moc i energia. Klasyczny hard rock podany po nowoczesnemu z autorskim sosem 😉

Data: 10 marca 2018
Godzina: 19:30
Miejsce: Voodoo Club, Warszawa, Al. Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65)
WJAZD FREE
Patronat koncertu: Rockin’ Silesia, Ciężkie brzmienia