tiktok logo

Koncert: KILLING SILENCE + SUPPORT / 04.07.2014 / / 19:30

KILLING SILENCE, zespół grający energetycznego rocka, wystartował z działalnością w 2008 roku. Wydał dwie EP i singla, nagrał hymn Międzynarodowego Dnia Zbliżenia Winterfresh. Zespół w czasie licznych koncertów dzielił scenę z takimi gwiazdami jak T.Love, Andrzej Piaseczny, Budka Sulfera czy Maleo Reggae Rockers. Killing Silence wystąpiło również na żywo w Polskim Radiu Łódź oraz w czasie audycji Tomasza Kina na antenie radia Roxy.fm 

Na początku 2014 roku, światło dziennie ujrzało składające się z czterech solidnych, rockowych utworów EP pt. „Way Back Home” nagrane z nowym wokalistą, pochodzącym ze Stanów Zjednoczonych, Ryanem Pasko.
www.killingsilence.pl

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SUPPORT to nie tylko zespół. To grupa kumpli, których kilka lat temu spontanicznie połączyła wspólna pasja (choć nie jesteśmy pewni czy za wszystkim nie stał alkohol). Ich muzyka, to wypadkowa różnych upodobań: od noise, poprzez grunge, aż do brzmień punkowych, z domieszką hard rocka (Przez wzgląd na dobre imię zespołu nie wspomnimy o zamiłowaniu basisty do zespołu Papa Dance…). Muzyczne składniki po zmieszaniu zostały doprawione chwytliwymi melodiami i błyskotliwymi tekstami – i tak po dziś dzień powstaje czysta energia odnawialna uzyskiwana z (czasem) nieokiełznanej natury.
www.supportband.pl

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Po koncertach: AFTER PARTY w klimatach Rock-Metal!

START: 19.30
WSTĘP: 10 zł
MIEJSCE: VooDoo Club,
ul. Bema 65, Warszawa

https://www.facebook.com/VD.alternative

Zapraszamy!