tiktok logo

Koncert Charytatywny – Świateczne Grajki Dla Majki / 16.12.2016 / stage1 / 18:00

Witam
Chcieliśmy Was bardzo serdecznie zaprosić na wyjątkowy koncert charytatywny- “ ŚWIĄTECZNE GRAJKI DLA MAJKI”, który ma na celu zebranie funduszy na kosztowne diagnozy oraz leczenie 16-sto miesięcznej Mai, u której wykryto w czaszce komórki nowotworowe, które są ciężkie do precyzyjnego zdiagnozowania u nas w kraju. Guz cały czas rośnie w jej malutkiej główce. Jedyną szansą dla Majki jest diagnoza i leczenie oraz operacja za granicą.
Akcja zaczęła zataczać szersze kręgi i coraz więcej ludzi zaczęło się w nią angażować.
Koledzy muzycy postanowili zorganizować koncerty, na których można wesprzeć Maję.
Wystarczy przyjść na koncert i wrzucić na bramce do puszki Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” – co najmniej 20 PLN jako cegiełka wstępu na koncert.
Będziemy przeprowadzać kwestę, robić licytacje fantów i inne atrakcje.
Będą również jeszcze przewidziane kolejne wydarzenia koncertowe, o którch będziemy informowali na FB Mai- https://www.facebook.com/ArmiaMajeczki/

Wierzymy w wasze wielkie serca, bo dobro powraca tylko trzeba je czynić.

Wspierać można naszą akcję na również na inne sposoby: można przyjść na koncert, czy udostępnić wydarzenie u siebie na profilu, a także dokonać wpłaty na konto.
————-
Konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank Zachodni WBK
Numer konta: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytuł przelewu: „676 pomoc dla Mai Kuklińskiej”
DotPay i PayPal dostępne na stronie:
www.armiamajeczki.pl
#armiamajeczki

Zapisz się do Armii Majeczki na FB:
https://www.facebook.com/ArmiaMajeczki/

———————————————————————–
KONCERT – “ ŚWIĄTECZNE GRAJKI DLA MAJKI”

Data – 16 Grudnia 2016 (piątek)
Open door – 18:30
Start koncertów – 19:00
Cegiełka – 20 PLN (puszki Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba” dostępne w dniu koncertu na bramce)

Klub Voodoo
FB – https://www.facebook.com/VD.alternative/?fref=ts
www- http://www.voodooclub.pl/
adres:
ul. Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A (dawne Bema 65), Warszawa
mail: kontakt@voodooclub.pl

ZAGRAJĄ:

=> Wszyscy Byliśmy Charcerzami ( Punk&Roll )
FB – https://www.facebook.com/WszyscyBylismyHarcerzami

skład :
Druh Jaskuł. Druh Czorny.Druh Ksywa. Druh Ziru. Druh Puszek.

Wszystko wzięło się ze wspomnień zielonego mundurka. Pierwszych biwaków okraszonych kiełbaskami znad ogniska. Nawiązanych wtedy przyjaźni czy nawet młodzieńczych miłości. Dawno temu. W latach osiemdziesiątych. A nawet na początku lat dziewięćdziesiątych. Ubiegłego stulecia.

Bo najpierw wszyscy z nich byli zuchami. Potem harcerzami. Wychowywali się przy dźwiękach gitary. I Rozgłośni Harcerskiej. I polskiego rocka i punkrocka. Gdy mieli po -naście lat, zakładali zespoły rockowe. Wtedy w Iłży powstały NO SMOKI (skąd wywodzą się Daniel „Ksywa” Konatowicz i Mirek „Ziru” Wójcik”), a w Radomiu McARON (w którym grają Marcin „Jaskuł” Rzońca i Robert „Czorny” Stolarek”). Dziś w NO SMOKI udziela się także desant rodem z Tychów Andrzej „Niedźwiedź” Niedźwiecki. Zespoły te grają do dziś. Mają swoje sukcesy i swoją wierną publiczność (dema, składanki, kilkanaście koncertów rocznie). Dziś ta piątka muzyków połączyła siły by nieść ludziom wesołość i umożliwić wirtualny powrót do lat młodości. W 2012 roku powołali do życia zespół WSZYSCY BYLIŚMY HARCERZAMI (WBH) Pod twórczymi skrzydłami Andrzeja 'E-molla” Kowalczyka powstała płyta zawierająca swobodne aranżacje znanych i lubianych piosenek śpiewanych przez lata przy ogniskach harcerskich i turystycznych. W tle szumią jodły na gór szczycie, trzaskają iskry, a echo powtarza refreny. Bo wszyscy byliśmy harcerzami.
==================================================

=> Dr Plama (Rock)
FB – https://www.facebook.com/drplamaband/?fref=ts
YouTube – https://www.youtube.com/channel/UCPGCU0bgb_YfZXij6sKwq_w

Opis :
Początki zespołu Dr Plama sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch gitarzystów – Błażej i Rafał – decyduje się stworzyć nowy zespół.
Wspólne poszukiwania owocują kolejnymi członkami zespołu – Krzyśkiem (voc), Piotrem „Sową” (drums) oraz Piotrem „Obłym” (bass).
Wiosną 2015 zarejestrowane „na setkę” zostaje pierwsze demo zespołu – „Łachudra”, zawierające 6 utworów. W tym samym roku zespół zostaje doceniony przez fanów – zajmuje I miejsce w przeglądzie młodych zespołów Hollendrock. Na początku 2016 roku od zespołu odchodzi basista Piotr „Obły”, a świeżość do zespołu wnosi Marek „Złoto”.

“ Gramy, co wpadnie nam pod palce, bliżej nam do klasycznych odcieni rocka, niemniej sięgamy to tu, to tam, aby wprowadzić dźwiękowe okruchy niezwykłego zamętu…”

Dr Plama zajął I miejsce w przeglądzie młodych zespołów Holendrock 2015.
IV miejsce w Polsce w międzynarodowym festiwalu Emerganza 2016.
Udział w finale konkursu Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona 2015.
===================================================

=> Dr.J-Kill (Alternative Metal )
FB – https://www.facebook.com/Dr-J-Kill-1648739702028062/

Opis :
Założenie w dniu: 18 wrzesień 2014

W każdym z nas jest troche z dr Jekylla & mr Hyda i o tym są nasze utwoty. Piszemy o zmienności ludzkiej natury i nie boimy się żonglować różnymi odmianami muzyki rockowej z metalem. W naszych nunerach , można usłyszęć wpływy z takich zespołów jak Infectious Grooves, Suicidal Tendencies, Biohazard, MadBall, Agnostic Front, TOOL, God Smack, Disturbed, Prong, Sick Of It All, Anthrax, czy nawet Korn. Czyli psychodeliczne nuty połączone z klasycznym metalem. Bo w każdym z nas jest dr Jekyll & mr Hyde
==================================================

=> Ametria ( Metal )
FB – https://www.facebook.com/ametriaband/

Opis :
Laureaci Finału Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013.
Ich trzeci album „Nowy Dzień” został nominowany do nagrody Fryderyk 2010 w kategorii album roku heavy metal.
Ich drugi album „Piatek13nastego” był płytą nominowaną do nagrody Fryderyk 2005 w kategorii rock/metal u boku takich zespołów jak TSA, Acid Drinkers, Vader i Behemoth.
Ich utwór Hiszpański Hicior, przez 8 tygodni znajdował sie na 1 miejscu listy Radia 94 (ANTYRADIO), i był utworem, który najdłużej utrzymywał sie w czołówce listy w roku 2004.
Utwory Ametrii dostały się na pierwsze miejsca list przebojów w wiekszości alternatywnych stacji radiowych. W sierpniu 2005 zespół AmetriA wystąpił na największym polskim festiwalu muzycznym Przystanek Woodstock 2005. Ich energiczny i charyzmatyczny koncert został bardzo gorąco przyjęty przez publiczność, co zaowocowało nominacją do nagrody „Złotego Bączka 2005” przyznawaną przez Fundacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zespół AmetriA wystąpił na wielu trasach koncertowych i koncertach w całej Polsce grając z takimi zespołami jak SLAYER, LIMP BIZKIT, L’ESPRIT DU CLAN (Francja), BORN FROM PAIN (Holandia), ILLUSION, ACID DRINKERS, FRONTSIDE, NONE, HUNTER, HEDFIRST, LIPALI, POGODNO, IRA, COMA, FEAR FACTORY, SICK OF IT ALL, AMORPHIS, LUXTORPEDA

AmetriA miała przyjemność występować na Festiwalach Muzycznych tj.: WĘGORZEWO 1999, WĘGORZEWO 2003, PRZYSTANEK WOODSTOCK 2005, YOUNG LIFE 2006 (Frankfurt – Niemcy ) HUNTERFEST, URSYNALIA 2012 przed SLAYER & LIMP BIZKIT, WOODSTOCK 2013 i wielu innych.

== Patronat / Współpraca ==

Rockowa WarszawaRadio ProRockReklamizer

wydarzenie na fb