tiktok logo

Koncert Charytatywny na rzecz Schroniska na Paluchu / 05.11.2017 / stage1 / 18:00

W dniu 5 listopada na deskach VooDoo Club, w ramach akcji Zwolnieni z Teorii, odbędzie się jeden z dwóch koncertów o charakterze charytatywnym, z których cały zysk zostanie przekazany na kupno niezbędnych rzeczy (koce, szare gazety, posłania dla psów i kotów, szelki typu guard, zabawki, karma specjalistyczna weterynaryjna dla psów chorych) dla podopiecznych Schroniska na Paluchu. Jeżeli posiadają Państwo wymienione rzeczy, które są nieużywane, będzie możliwość oddania ich w specjalnym punkcie zbiórki.

Tego dnia wystąpią:
– – – – – – – – – – –
Red Colt
Hard rockowy zespół z Warszawy. Odnajdą się tu zarówno fani mocniejszych, silnie przesterowanych brzmień, jak i wielbiciele melodyjnych ballad.
https://www.youtube.com/channel/UCWu3KGJ-2jk6N89G2Jc_CaA
https://www.facebook.com/RedColtBand/
– – – – – – – – – – –
Night Drunkard
Młody zespół chłopaków z Warszawy i okolic, grający muzykę z pogranicza heavy, speed, death i black metalu. Ciężkie i porywające riffy, agresywne bity perkusyjne oraz ostry wokal spenetrują wasze umysły i rozwalą uszy. Harder, Faster & Louder!
Gitara prowadząca – Patryk „Pałgan” Pałgan
Gitara rytmiczna – Bartosz „Kosa” Kossakowski
Gitara basowa – Maciej „Rudy” Goldmann
Perkusja – Maciek „Młody_1” Narożniak
Wokal – Stasiek „Cancer” Raczko
https://www.facebook.com/Night-Drunkard-224949591365744/
– – – – – – – – – – –
The Breeze
Grupa założona w 2015 roku charakteryzująca się brzmieniem, które można określić jako garage/indie/psychodelic rock. Za sobą mają kilka koncertów zorganizowanych w całej Polsce, a już niedługo będzie można usłyszeć ich pierwszy album zatytułowany „Love”. Na scenie zobaczycie nowy skład:
Jan Tarasin- git./voc.
Jan Iwaszkiewicz-dr./voc.
Luka Bartyś-b.
https://www.youtube.com/channel/UC4qAH9G2YwElTKwHaMJZXsg
– – – – – – – – – – –
Aquilla
Młoda formacja heavy/speed metalowa z wyraźnymi wpływami NWOBHM. Do największych inspiracji zespołu można zaliczyć: Virtue, Iron Maiden, Riot czy King Crimson. Tematyka ich twórczości opiera się na fascynacji retrofuturyzmem, kosmosem i kulturą japońską. Niedawno został opublikowany nowy singiel „Event Horizon”:
https://www.youtube.com/watch?v=hQGPcVbfy20
__________________

Wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska 6 grudnia, w Mikołajki.

Start: 18:00
Wstęp: 15zł

Patron medialny: Rockowa Warszawa

Zróbmy zwierzakom najlepszy prezent mikołajkowy❤

ZAPRASZAMY!!!