tiktok logo

Koncert Charytatywny na rzecz Schroniska na Paluchu VOL.2 / 12.11.2017 / stage1 / 18:00

W dniu 12 listopada na deskach VooDoo Club, w ramach akcji Zwolnieni z Teorii odbędzie się drugi koncert o charakterze charytatywnym, z którego cały zysk przeznaczony zostanie na kupno niezbędnych rzeczy (koce, szare gazety, posłania dla psów i kotów, szelki typu guard, zabawki dla psów i kotów, karma specjalistyczna weterynaryjna dla psów chorych) dla podopiecznych Schroniska na Paluchu.
Jeżeli posiadają Państwo wymienione rzeczy, które są nieużywane, będzie możliwość oddania ich w specjalnym punkcie zbiórki.

Tego dnia na scenie zagoszczą:

Motłoch – grupa dobrych znajomych dobrze czująca się w klimatach rockowych. Wsłuchaj się w ich muzykę, żeby lepiej ich poznać. Czerpią radość z grania, kochają klimaty oldschoolowe.
Grupa powstała w 2011 roku, cały czas jest rozwijana czynnie biorąca udział w wydarzeniach Warszawy i okolic.
https://www.facebook.com/Motłoch-259864890705418/

– – – – – – –

Lilac – tercet młodych muzyków i poetów zręcznie manewrujący pomiędzy stylami, w którego piosenkach znaleźć można sporo indie rockowej wrażliwości, folkowych, ale bardziej na miejską modłę, opowieści oraz jazzowych kombinacji ze strukturą.’ W 2016 roku wydał epkę ,,…out of the dead land”, w 2017 został uhonorowany tytułem laureata festiwalu FAMA w kategorii ,,Debiut” oraz opublikował drugą epkę „flowersack”. Zapytani o inspiracje wymieniają m.in. Radiohead, Talking Heads, malarstwo flamandzkie, Homera, bandcampowe znaleziska i spacery po lasach.
https://lilacc.bandcamp.com/track/ride

– – – – – – –

– Wild Riders – kapela z Warszawy. Inspirowani takimi zespołami jak Motörhead czy ZZ Top, gramy głównie brudnego hard rocka z elementami bluesa i rock’n’rollowym brzmieniem. Głośno i z impetem
Gitara prowadząca – Wiciu
Gitara basowa/rytmiczna – Fifi
Bębny – Mikael
Darcie ryja – Czareczek
https://www.youtube.com/watch?v=8TNy6EXJ5RA

– – – – – –

– Atom Heart – zespółpowstał 2 lata temu, aby łączyć klmiaty klasycznego Hard Rocka oraz Bluesa. Do sukcesów zespołu należą nagrana EP-ka „Into the Light” wiosną 2016 roku, a także wyprodukowany singiel „Magic Woman” w Izabelin Studio.
Otrzymali pozytywne recenzje z wpływowych magazynów min. amerykańskich, brytyjskich i kanadyjskich. Atom Heart zajeli pierwsze miejsce w konkursie umożliwiającym im zagranie na dużej scenie Juwenaliów Politechniki Warszawskiej obok takich gwiazd jak Wilki czy Luxtorpeda. Zdobyli także nagrodę dla najlepszego zespołu oraz najlepszego gitarzysty na festiwalu Rock na Zamku 2016 w Szydłowcu. Na krakowskich Juwenaliach UEK zespół zajął trzecie miejsce w konkursie dla młodych zespołów. Zespół miał okazję również trzykrotnie wystąpić w berlińskich klubach rockowych oraz w legendarnym studio koncertowym im. W. Lutosławskiego. Wielką przyjemnością dla zespołu były także wspólne koncerty z Patrycją Markowską, Różami Europy oraz z zespołem Rust. Obecnie Atom Heart pracuje nad nowym materiałem, który przywracał będzie magicznego ducha lat 60-tych oraz 70-tych.

link do płyty: https://www.youtube.com/watch?v=I3PzmVN6a_s

link do klipu: https://www.youtube.com/watch?v=hM6RYqEHbg4

link do najnowszego singla: https://www.youtube.com/watch?v=kNrdvDPLcQ8

______________

Wszystkie dary zostaną przekazane do schroniska 6 grudnia, w Mikołajki.

START 18:00
Wstęp: 15 zł.

Patron medialny Rockowa Warszawa

Zróbmy zwierzakom najlepszy prezent Mikołajkowy! ❤

Zapraszamy!!!