Koncert charytatywny na rzecz Agatki, Darka i Sebastiana / 26.05.2017 / stage2 / 18:00

Kochani!!!

Serdecznie zapraszmy na charytatywny koncert na rzecz zaprzyjażnionych ze sobą dzieci:

Sebastiana – ma rzadki zespół genetyczny Strumpell – Lorrain. Objawia się on rozszczepem kręgosłupa, przykurczem ścięgna Achillesa, problemami kardiologicznymi, metabolicznymi, neurologicznymi. Do tego ma astmę na tle alergicznym. Mimo tego jest niesamowicie pogodnym i cierpliwym siedmiolatekiem. Ma szansę na normalne funkcjonowanie. Chcąc utrzymać powolną, ale systematyczną poprawę, chlopiec potrzebuje kosztownej rehabilitacji.
http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/siejka_sebastian.html

oraz

Agatki i Darka – Agatka i Darek to 6-letnie bliźnięta zmagające się z autyzmem. Zebrane środki zostaną w całości wykorzystane na terapię indywidualną, integrację sensoryczną, trening umiejętności społecznych oraz inne zalecane przez specjalistów zajęcia. Kontynuacja terapii jest niezmiernie ważna dla dalszego rozwoju dzieci. Dzięki wczesnej diagnozie i wcześnie wdrożonej terapii Agatka i Darek w ciągu kilku lat zrobili ogromne postępy. Darek, który miał o wiele gorsze rokowania niż jego siostra, ponieważ jako dwulatek był nie mówiącym i nie komunikującym się w żaden sposób dzieckiem, dzięki odpowiedniej terapii jest dzisiaj radosnym i ciekawym świata chłopcem. Dlatego ciągłość terapii jest tak ważna. Jej przerwanie jest niewskazane ze względu na możliwość wystąpienia regresu w wypracowanych już obszarach funkcjonowania.
Więcej o Agatce i Darku: www.facebook.com/DarekiAgatka/

Zagrają:

Artur Kaczorek – czyli będą szanty, piosenka turystyczna, górska, morska, warszawska i podwarszawska, a jak poprosimy nawet Kaczmarskiego zagra 🙂

Adam Zalewski – Gitara, wokal poruszający się w klimatach blues, rock, folk.

Gentle Breeze – to nowa odsłona poezji śpiewanej i piosenki turystycznej.

Artur Zibi Zdanowicz czyli szanty i folk w najlepszym wykonaniu.

Monika Andrijczuk – niepozorna osoba o przepotężnym głosie w klimacie folkowym.

Paweł Szymiczek – autor muzyki, tekściarz, multiinstrumentalista, założyciel zespołów Mordewind, Matelot, Fonofobia, Ceili, Etnostation.

Toksyny – fajny zespół w klimatach rockowych.

Bilety cegiełki – 10 zł.

WAŻNE!!!
Ponieważ Voodoo ma dwa wejścia – my jesteśmy ulokowani na scenie B (2). Wejście po prawej stronie – na drzwiach będzie plakat wydarzenia. Plan klubu w poście niżej.

W trakcie koncertu odbędą się różne licytacje/loterie. Info o nich za chwilę.

Zbiórka zgłoszona pod nr 2017/1455/KS